Kas teadsid? Just need on 7 üllatavat fakti Hollywoodi staari Blake Lively kohta

Blake Lively
Blake Lively — FOTO: Scanpix

Blake Lively on Hollywoodi näitleja, kelle sära ei jää pea kellelegi märkamatuks. Ta naudib õnnelikku abielu abikaasa Ryan Reynoldsiga, kellega koos kasvatab ta nelja last. Toome välja staarnäitleja kohta mõned faktid, mida sa varem ei teadnud.

Proovis teha iseseisvalt äri

Blake Livelyl oli äri nimega ”Preserve”. See oli veebisait, mis müüs erinevat kaupa, kuid osa sellest väga kallis. Meedias on spekuleeritud, et võib-olla oli see paljudele tema fännidele rahaliselt suisa kättesaamatu. Reklaamitööstuse ajakirja Adweek.com andmetel oli ”Preserve” algusest peale hukule määratud. Blake sulges ”Preserve’i” 2015. aastal pärast aastast tegevust.

Ta on lasknud oma nina korrigeerida

Blake on tähtkujult Neitsi ja selle tähemärgi all sündinute üheks iseloomuomaduseks on kindlasti täiuslikkus. Nad tahavad parandada oma vigu ja saada parimaks minaks. Blake otsustas oma välimuses suure muudatuse teha ja tegi operatsiooni, mis andis talle teistsuguse kujuga nina. Nüüd on see piirkond tema näol korrigeeritud, mis tema enda sõnul sobitub paremini kokku ka tema näojoontega.

Ta jättis oma praeguse abikaasa pärast Leonardo DiCaprio maha

Kui paljud naised saavad öelda, et nad on Leonardo DiCaprio maha jätnud? Ilmselt mitte liiga paljud. Vaatamata DiCaprio välimusele ja talendile, otsustas Blake Lively, et Ryan Reynolds sobib talle paremini. Perezhilton.com andmetel oli ta Leoga kohtamas käinud, kuid jättis ta Ryani pärast.

Ta tunnistab, et tal on suur ego

Suur ego on ilmselt eelis Hollywoodis eksisteerimiseks ja läbi löömiseks, kus näitlejannad nagu Blake, peavad oma teel tippu taluma väga palju. Blake on tunnistanud, et ta on samuti käitunud egoistlikult. Näiteks laseb ta harva ennast riietada, vaid usaldab alati enda maitset. Kuigi kuulsuse ego võib ületada paljud piirid, näib Blake oma ego vaos hoidvat. Tema diivana käitumisest pole muuseas palju lugusid.

Ta häbeneb fotosid keskkoolist

Nagu kõikidel teistel, on ka temal piinlikke fotosid, mille olemasolust ta ilmselt ei tahaks mäletada midagi. “Sellest ajast on üks foto ja julgen öelda, et see on halvim asi, mida ma oma elus olen näinud,” tunnistab Blake.

Valib oma riietumisstiili riikide järgi

Ta kannab erinevaid stiile, mis on pühendatud maailma eri osadele. “Mul on jaanalinnusulgedest seelikud, mida kannan ainult siis, kui olen Pariisis,” selgitab Blake. “Või kõrge vöökohaga helmestega lühikesed püksid, mis on mündirohelised ja mida ma New Yorgis kunagi ei kannaks,” toob ta veel ühe näite oma garderoobist.

Ta tarbib minimaalselt alkoholi

Blake’ile meeldib pidu sama palju kui teistele, kuid tihti otsustab ta koosviibimisi nautida ilma alkoholita. “Mulle ei meeldi alkoholi mõju, kuid mulle meeldib peost osa saada. Ma olen hästi sotsiaalne inimene ja mulle meeldib, kui inimesed tulevad kokku,” on ta meedias öelnud.

Täna kell 23.00 algab TV3s film nimega ”Koorekiht”, kus armastatud näitleja oma rolli teeb.

Kommentaarid puuduvad