Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas oled uueks aastaks valmis? Siit leiad ülevaate aastavahetuse pidudest, millest sa kindlasti ei taha ilma jääda

Pildid: pressifotod
Pildid: pressifotod

Aasta lõpp on käes ja üks populaarsemaid küsimusi sellel nädalal on kindlasti: ''Mida sa aastavahetusel teed?'' Teeme valikud sinu jaoks lihtsamaks ja ülevaate pidudest Eestis, kus saab varajaste hommikutundideni jalga keerutada ning väärikalt uue aasta vastu võtta.

TALLINN

nublu, NOËP ja Funk Embassy DJ-d astuvad juba sel laupäeval üles Kultuurikatlas

Juba sel laupäeval, 31. detsembril toimub Kultuurikatlas aastavahetuse vingeim pidu, kus astuvad üles nublu, NOËP ja Funk Embassy DJ-d. Õhtu erikülaliseks on gameboy tetris.

Tallinnas Vabaduse väljakul toimub aastavahetusel ainulaadne laseretendus: 31.12 kell 22:00

Aastavahetus saabub Vabaduse väljakul Anne Veski, Karl-Erik Taukari, 5MIINUST ja Tiit Kikase suure muusikalise laseretendusega. Linna suurim aastavahetuse pidu algab 31. detsembril kell 22 Vabaduse väljakul. Lavale astuvad tuntud Eesti artistid Anne Veski, Karl-Erik Taukar Band ja ansambel 5MIINUST.

Tiks aastavahetusel Fotografiskas“ 01.01 kell 00:10

Esimese jaanuari esimestel minutitel avatakse Fotografiska uksed ja pidutsetakse loomulikult varahommikuni välja. Pidu toimub alumisel korrusel, aga erandkorras on ka ülemine korrus uue aasta esimesel varahommikul pidulistele tiksumiseks avatud kuni kella 2ni. Muusikat TIKSu-dj'delt ja sõpradelt, keda tutvustatakse jooksvalt.

Uue Laine Pauguöö: Küttebänd LIVE + DJ'd!

Mis oleks aastavahetus ilma Küttebändita? Pealinna peomussooni supergrupp lendab Uues Laines peale ning katsetab aastavahetusel sealsete võlvide võimekust. Kes teab, et mis veel laval juhtuda saab. Lisaks öö läbi erinevad DJ'd puldis.

Aastalõpu- ja sünnipäevapidu: Raul Ukareda 52

Sellel aastavahetusel tähistab oma 52. sünnipäeva Raul Ukareda. Sünnipäeva- ja aastalõpupeol astuvad üles koos erikülalistega koosseisud, kellega Raul viimasel ajal enim on esinenud: eksperimentaal-agraarbluusi projekt T-40, tribuutprojekt Jimi Hendrix 80 ja Emil Rutiku Blues Band. Laval kohtuvad erinevates kombinatsioonides Carlos Ukareda, Emil Rutiku, Raul Vaigla, Ülo Krigul, Reigo Ahven, Argo Toomel, Ain Kalme ja Andrus Lillepea.

Project X – AV feat. Marcara, Andrei Zevakin & Robin Valting, EskoBros + fam

Iga aastane aastavahetuse tringel-triangel saab uued mõõtmed, sest PROJECT X alustab uut tiiru ümber päikese ja sätib kursi üle võlli minekuks! Kohal on absoluutne koorekiht sinu lemmik peoloogidest, kes sisustavad sinu 2023 aasta esimesed tunnid kvaliteet meelelahutusega.

TARTU

Tartu Suurim Aastavahetuspidu!

Laupäeval, 31. detsembril, Tartus, Atlantise Majas, Alexela Loomelaval / 00.00. Facebook attend'iga sissepääs kella 1.30ni tasuta, Unustamatud kontserdid annavad:
JÜRI HOMENJA & MOHIITO.

V aastavahetuspidu ✘ SMILERS

Palavalt armastatud SMILERS, kõlav Siim Koppeli trummishow koos UV-tantsijatega, võlupeegel ja mustkunstitrikid viivad Sind meeleolukamalt, kui kunagi varem, uude aastasse!

PÄRNU

Aastavahetuspidu koos Väikeste Lõõtspillide Ühinguga

Maria talus saate veeta koos kallima, pere või sõpradega meeldejääva vana-aasta õhtu nautides tõelist maaelu idülli. Aastavahetuse pidulik õhtusöök toimub talu pidusaalis, kus õhtu sisustab Väikeste Lõõtspillide Ühing koosseisus Marko Matvere, Raido Koppel, Joel Sarv, Erkki-Kalle Esop, Aivar Vassiljev ja Sander Udikas.