Kas publikurekord puruneb? Piletilevi avaldab, kui palju inimesi on oodata NOËPi staadionikontserdile

EMA 2022 üks võitja NOËP
EMA 2022 üks võitja NOËP — FOTO: Eesti Muusikaauhinnad

Juba sel nädalavahetusel toimub erakordne ja suurejooneline NOËPi staadionikontsert, mis on ajalooline hetk – Piletilevi andmetel on kontserdile oodata üle 10 000 inimese. Ka TV3.ee-le antud intervjuus tõdes NOËP, et oodata on välku ja pauku.

Piletilevi Groupi juhatuse esimees Sven Nuutmann sõnas Kroonikale, et tegemist on ajaloolise hetkega nii Eesti muusika kui ka Piletilevi jaoks. „Oleme uhked, et saame toetada Eesti artiste nende eesmärkide saavutamisel, ja ühtlasi tunneme rõõmu, et publikul on antud sündmuse vastu erakordselt suur huvi,“ lisas Nuutmann.

Mida võib NOËPi publik 02. septembril oodata, mida nad varem ei ole näinud ega kogenud? “Välku ja pauku! Ma arvan küll, et võrreldes kontserdiga mõnes ssiseruumis saabki seal teha välku ja pauku rohkem ja siukest staadionikontsert, et juba iseenesest on midagi sellist, mida ju Eestis ei ole tehtud, puusalt pakkudes umbes 15 aastat. Viimati oli seal Lenny Kravitz ja Aerosmith. Kes teab, kas pärast seda on keegi niivõrd ablas, et sihuke asi ette võtta. Et tasub kindlasti tulla,” ütleb NOËP.

Lisaks NOËPile astuvad suurejoonelisel kontserdil üles ka erikülalised Alika ja Trad.Attack!

Vaata ka intervjuud NOËPiga!

Kommentaarid puuduvad