Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI

NOËP lubab staadionikontserdil välku ja pauku: kes teab, millal keegi sellise asja uuesti ette võtab!

Andres Kõpper ehk NOËP kommenteeris TV3 portaalile, et suvi on möödunud vägagi tegusalt ning hoolimata staadionikontserdi edasilükkamisega tekkinud probleemidest on praeguseks asjad hästi paika loksunud.

“Megategusalt!” vastab Andres Kõpper küsimusele, kuidas tema suvi on möödunud. “Võiks küll ju arvata, et ainult üks kontsert, et palju see aega võtab? Võtab aga rohkem, kui teinekord viis festivali kokku.”

Algselt pidi suurejooneline NOËPi kontsert toimuma 19. augustil pidi A. Le Coq Arenal, kuid paraku toimub asjaolude sunnil kolm päeva enne seal UEFA Euroopa Konverentsiliiga mäng Tallinna FC Flora ja FCV Farul Constanta vahel, mistõttu ei jõuta ajaliselt kontserdilava valmis ehitada. Nii lükkub see edasi 2. septembrini, mil erikülalisena astuvad lavale ka Alika Milova ja Trad.Attack!

Kui suurt peavalu staadionikontserdi edasilükkumine päriselt valmistanud on? Mis oli kõige tülikam või keerulisem? “„Eks ta kindlasti valmistas peavalu. Kasvõi lisaartistid, et nemad oleksid kõik valmis, et terve tehniline tiim oleks valmis. Meil on tegelikult sajad inimesed, kellele kõigile pidi uus kuupäev sobima. Jada on pikk, aga õnneks on siiamaani kõik sujunud ja nagu pigem tundub, et tuleb välja.” kirjeldas NOËP ja lisas, et piletimüügiga on seis samuti uhke. “Ma arvan, et nii palju pileteid võib-olla ei olegi enne väga tihti müüdud. Ma võin öelda vihjena, et oodata on viiekohaline arv inimesi.”

Samuti märkis Kõpper positiivse asjaoluna, et on palju inimesi, kellele sobib 02. september hoopis paremini, kui 19. august. “Esimese septembri pidustused on tehtud ja siis teisel septembril ei olegi ju midagi muud ette võtta kui tulla kooli alguse puhul tähistama just A. Le Coq Arenale. Tundub, et statistiliselt on kaalukauss isegi praegu kasuks.”

Mida võib NOËPi publik 02. septembril oodata, mida nad varem ei ole näinud ega kogenud? “Välku ja pauku! Ma arvan küll, et võrreldes kontserdiga mõnes ssiseruumis saabki seal teha välku ja pauku rohkem ja siukest staadionikontsert, et juba iseenesest on midagi sellist, mida ju Eestis ei ole tehtud, puusalt pakkudes umbes 15 aastat. Viimati oli seal Lenny Kravitz ja Aerosmith. Kes teab, kas pärast seda on keegi niivõrd ablas, et sihuke asi ette võtta. Et tasub kindlasti tulla.”

Miks valis Kõpper erikülalisena soojendavateks bändideks just Alika ja Trad.Attack! ning millist bändi ta ise kõige meelsamini staadionile vaatama läheks?

Kommentaarid puuduvad

Muusika

toob sinuni STAR FM EESTI