Reklaam sulgub sekundi pärast

Karl-Erik Taukar paljastas oma salajase kire: ma olen täiesti haige ja see pole veel üle läinud!

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Laulja Karl-Erik Taukar avaldas Star FM hommikuprogrammis oma salajase kire, milleks on paadisõit. Kui mehel on vähegi kolm tundi vaba aega, läheb ta kindlasti merele tiirutama.

Armastatud lauljal on lisaks linnakodule ka suvekodu, mille eest hoolitsemine võtab omajagu aega ja vaeva. „Olen loomu poolest ikka väga laisk inimene. Teen nii vähe kui võimalik. Vahepeal on see ka võimalik. Suvel aga tuleb palju esinemist ja ringi sõitmist. Selle kõrval on teine tabel, kus on kirjas, mis tööd mind suvekodus ootavad. Kui see täiesti kokku ei jookse, siis on okei,“ rääkis Karl-Erik.

Lisaks tihedale suvagraafikule püüab Taukar alati leida aega ka paadisõiduks. Nimelt on tal kaptenipaberid ning ta omab ka paati. „Kui mul kolm tundi on vaba aega, siis ma ikka lähen sadamasse ja teen väikese tiiru. Ma olen täiesti haige ja see pole veel üle läinud,“ sõnas ta.

Intervjuus tuli juttu loomulikult ka Taukari lapsest, kes on juba ka isaga koos proovides kaasas käinud. “Ta on harjunud oma suurte hiiglaslike kõrvaklappidega, mis peavad peas olema, kui trummid lõhkuma hakkavad,“ ütles Taukar.

Mees tõdes, et laps teeb juba ka esimesi samme, küll veel mööda seinaääri ja käest kinni hoides. „Tegime vahepeal suure edasimineku – nüüd ei pea enam kahest käest kinni hoidma, saab ka ühest. Aga ma ei oota seda aega, kui ta hakkab ringi tormama. Jalad on, aga mõistust pole. See etapp hakkab kohe peale, ma juba tunnen seda,“ rääkis Taukar ja tunnistas et see aeg, mil peab sahtleid kinni hoidma ja mööblinurgad ära pehmendama, ongi tegelikult juba käes.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT!