Kahte ametit pidav Anneli Lahe töö- ja pereelu taskaalustamisest: investeerimine headesse mälestusse on kõige olulisem

Anneli

Saade "Sirje"

Saates “Sirje” käis külas kahe saate juures produtsendi tööd tegev Anneli Lahe, kes rääkis, kuidas aega leida ka perele ning mis on nende pere lemmiktegevus.

Aastaid tele- ja filmimaastikul töötanud Anneli Lahe alustas jaanuarikuus TV3 uudistesaate “Seitsmesed” peaprodutsendina. Lisaks uuele ametikohale jätkab ta ka tegevprodutsendina saate “Buduaar” juures.

Kahe tööpositsiooni tõttu töötab naine nädalas kuus pikka päeva. Ainukene vaba päev on tal laupäev. “Mõnikord ma ei tule voodist ka välja,” kirjeldas Anneli oma puhkepäeva, kuid lisas, et alati ka laupäeviti ei õnnestu tal alati puhata, vaid peab mõnikord tööle tõttama. 

Annelil on kolm last, kellest kaks on veel kooliealised. Pereelust rääkides tõdeb Anneli, et kõige enam veedab ta pereliikmetega aega just reisides. “Meie pere selliseks kõige suuremaks hobiks on reisimine. Ma arvan, et investeerimine headesse mälestusse on kõige olulisem,” rääkis Anneli. 

“Me lastega hakkasime kohe reisima, kui nad oma väikest kaele hakkasid hoidma ja sai passipildi ära teha. Esimesest elukuust saati me oleme iga aasta nendega paar reisi ette võtnud ja koos aega veetnud,” tähendas naine. 

Teine viis koos aega veeta on Anneli sõnul jalgpall. Naise mõlemad nooremad lapsed mängivad jalgpalli ning ema elab hea meelega oma laste võistlustele kaasa. “Nüüd kohe kevadel hakkab pihta (jalgpallivõistluste hooaeg – toim), nii et nädalavahetuste planeerimisega pole probleemi,” ütles Anneli. 

Saade “Sirje” on uute külalistega TV3 eetris igal laupäeva hommikul kell 9.30! 

Kommentaarid puuduvad