Reklaam sulgub sekundi pärast

Jeremy Renner on peale surmalähedast avariid taas jalul: ma tean nüüd, kuidas valuga toime tulla

Jeremy Renner on peale rasket avariid õppinud valuga toime tulema
Jeremy Renner on peale rasket avariid õppinud valuga toime tulema — FOTO: Scanpix/123rf

Jeremy Renner on mullu jaanuaris toimunud peaaegu surmaga lõppenud õnnetusest füüsiliselt paranenud, kuid kogemus on talle hinge siiani jäänud.

"Tasujate" staar sattus avarisse oma Nevada kodu lähedal, kui üritas takistada lumekoristustraktori libisemist, mis ohustas tema vennapoega. Ta murdis mitu luud, sealhulgas kaheksa ribi, silmakoopa, põlve ja õla.

Renner rääkis hiljuti CNN-ile oma paranemisest ja sellest, kuidas tema elu on viimase üheksa kuu jooksul muutunud.

"Tunnen end väga õnnistatuna ja väga õnnelikuna, et olen püsti, jalutan ja olen elus," ütles Renner. "Kõik on väga-väga selge. Mu elu on kõhna, kui saate aru, mida mõtlen. Minu elus pole enam rasva. Mul ei ole selleks aega. Niisiis, selle supervõime omamises on midagi tõeliselt ilusat."

Renner lisas, et tema aeg tundub nüüd väärtuslikumana. Ta oli otsustanud reisida Charlestoni, S.C., kus ta on teinud koostööd kohaliku kangete alkohoolsete jookide ettevõttega Sweet Grass Vodka, kellega ta oli enne õnnetust koostööd teinud.

"Mulle on selge, kuidas ma tahan oma aega veeta ja kellega ma tahan oma aega veeta," ütles ta. Renner kirjeldas, kuidas väärtustab palju rohkem oma perekonda ning elustiililisi harjumusi. 

Renner kirjeldas "kingitusi", mida ta tunneb, et on saanud peaaegu oma elu kaotamise tõttu.

"Selle (õnnetuse - toim.) tõttu olen saanud palju kingitusi," ütles Renner. "Kui teid pannakse füüsiliselt, emotsionaalselt, vaimselt ja igas mõttes proovile ja tulete sellest läbi, on seda raske seletada."

Liikuvuse taastanud Renner nägi välja ning kõlas terve ja tänulikuna.

“Püsivus. Tugevus. See kõik on vaimne mäng. Panin selle nüüd tagataskusse. Ma tean, kuidas valuga toime tulla. See kõik on mõistuses. See kõik on meelel. Kui suudate sellest udust läbi tulla... Olen ma väga õnnistatud."

Filme Jeremy Renneriga saab vaadata Go3 vahendusel!