Jennifer Aniston elab Matthew Perry surma raskelt üle: see on ta jalust niitnud!

Jennifer Aniston (keskel) elab Matthew Perry (vasakul) surma raskelt üle.
Jennifer Aniston (keskel) elab Matthew Perry (vasakul) surma raskelt üle. — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Pärast “Sõprade” staari Matthew Perry surma on seriaali kaasnäitlejad sügavas leinas. Perry lahkumist elab väidetavalt kõige raskemalt üle Jennifer Aniston.

“Ülejäänud viiest on Jennifer Aniston ja Courteney Cox leinaga kõige suuremates raskustes ja Jennifer on ilmselt kõige rohkem murtud,” ütles näitlejate siseringi kuuluv allikas Page Six-ile. 

Ta lisas: “See on teine suur kaotus vähem kui aasta jooksul, kuna tema isa surmast möödub kohe üks aasta. Ta ei ole sellest ikka veel täielikult toibunud ja nüüd on see (Matthew Perry surm) ta täiesti jalust niitnud.”

54-aastane Matthew, kes mängis NBC menukas situatsioonikomöödias “Sõbrad” Chandler Bingi, suri 28. oktoobril oma Los Angelese kodus esialgsetel andmetel uppumise tagajärjel, kuid ametlikku surmapõhjust pole veel kindlaks tehtud. Matthew kaasnäitlejad seriaalis, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ja David Schwimmer, jäid meest leinama.

Jenniferi isa, seebiooperilegend John Aniston suri 89-aastaselt 11. novembril 2022. “Sa olid üks ilusamaid inimesi, keda ma kunagi tundsin,” kirjutas Jennifer toona südantlõhestavas Instagrami austusavalduses isale. “Ma olen nii tänulik, et sa läksid taevasse rahus ja ilma valuta. Ja seda 11.11. kuupäeval!”

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Jennifer Aniston astub üles ka filmis “Sõprade kokkutulek”, mis on vaadatav Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad