Järjekordne hoop: Brigitte Susanne Hundi endine kallim lekitas internetti tema alastifoto

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: kuvatõmmis

Hoopidel Hundi suunas ei paista lõppu olevat - nüüd on tema endine kallim (nimi hetkel teadmata) lekitanud ja ringvele paisanud Brigitte alastifoto, mille viimane talle saatis. Arusaadavalt on seltskonnastaar endast väljas ja viimsele piirile viidud, mis ajendas teda ka uut blogipostitust looma.

"Jah, see on nüüd ametlikult KÕIGE valusam hoop: mu ekskallim jagab mu alasti pilti #revengeporn" kannab BSH neljas blogisissekanne pealkirja.

Tasuta lugemiseks on taaskord saadaval esimene lõik: "Te saate raamatus lugeda, mis on mu senise elu kõige valusamad hetked olnud. Kui tihti ma kirjutan oma blogi algusega, et mul ei olnud see kõik plaanis? Ma olen nii räiges “võitle-või-põgene” tsoonis elanud nädal aega, et ma enam ei tea, kas nendele rünnakutele kunagi lõppu tuleb. Ei, lõppu ei paista. Täna oli nüüd siis kõige valusam löök. Mu kallim (1,5 aastat olime koos) on jaganud edasi minu alasti pilti. Faking lohh. Rõve lohh. See pilt ringleb mitmete suvaliste inimeste gruppides. Meedia väidab, et ma saadan seda pilti PEREISADELE!"

Hunt tegi antud teema kohta ka Instagrami story, kus räägib emotsionaalselt, kuidas ta lootis, et see pilt eales meediasse ei jõua. Hunt ei suuda uskuda, et meedia võiks kahtlustada, et ta seda fotot pereisadele jagab, sest ta ei kasutaks eluilmaski sellist pilti ja et ta käib pea iga nädal professionaalide juures pildistamas - see oleks palju väärtuslikum materjal, mida jagada. "Loll olen küll! Täielik lollakas! Palun õppige minu vigadest," võtab Hunt emotsionaalse jutu kokku.

BSH story
BSH story — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Näita 3 kommentaari

Kuulge, kust näha saab?

Vasta

Oled sa tema ilma meigita pilti näinud? Nüüd mõtle miks need suhted nii lühikest aega kestavad, nad ju näevad teda alasti.

Vasta

Nii meenutab Anu Saagimi elu ju siis antud juhised kuidas kuulsaks saada?

Vasta