Reklaam sulgub sekundi pärast

Jantsonite peres käärib tüli. Ema Tiina lajatab poeg Sten-Erikule: milline isa oma lastele nii teeb?!

Ema Tiina ja poeg Sten-Erik omavahel läbi ei saa
Ema Tiina ja poeg Sten-Erik omavahel läbi ei saa — FOTO: Elina Kovalenko (Instagram)/Ilmar Saabas (Delfi Meedia)

Meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson avaldas hiljutises Õhtulehe intervjuus, kuidas ta pole emaarmastust kunagi eriti tundnud ja tänaseks on tema suhe emaga sootuks katkenud. Nüüd võttis sõna ka Sten-Eriku ema ise, kes poja kriitikale vastulause annab.

Eelmisel nädalal kurtis Sten-Erik Õhtulehele, et emaarmastust pole ta elus kuigi palju tunda saanud. Ka oli meelelahutusärimees nördinud, et ta ei tundnud oma bioloogilist isa esimesed kuusteist eluaastat.

Nüüd võttis Sten-Eriku ema Tiina Kroonika veergudel sõna, kus meenutas oma poja inetut käitumist oma endise kallima ja laste ema suunal. Sellest sai alguse ka kahe pereliikme omavahelise suhte mõranemine.

Nimelt täpselt aasta tagasi helistas Sten-Eriku veel tollane ametlik abikaasa Daana Tiinale paanikas, sest Sten tuli politseiga nende ühisesse koju ja teatas, et nad peavad sealt koheselt välja kolima. „Milline isa oma lastele nii teeb? Pärast seda oli mulle täiesti selge, kellele pean ma toeks olema. See vaimne kahju, mida sellise isa käitumine tema lastele põhjustab, on igatahes korvamatu," sõnas ta.

Loe pikemalt Kroonikast!

Eelmise aasta aprillis kirjutas Kroonika, et Sten-Erik Jantsoni ja tema abikaasa Daana Suun-Jantsoni abielu on läbi saanud ja paar on lahutanud. Abielu kõrvalt sai Sten-Erik lapse modelli Elina Kovalenkoga. „Kahetsusväärne olukord, aga tänaseks olen lastega oma elus edasi liikunud. Palun, et meie privaatsust austataks,“ sõnas Daana toona Kroonikale lahutust kommenteerides. Ka Sten-Erik kinnitas abielulahutust.

Jantson ja Kovalenko kihlusid möödunud aasta lõpus. Sõbrapäeval tuli paar avalikkuse ette järgmise uudisega – Jantsoni ja Kovalenko perre sünnib sel suvel beebi.

Näita 4 kommentaari

Üks isa ja teine isa,ema on lahke anniga, sealt ei saagi normaalset poega tulla

Vasta

Kõik me tuleme oma kodust kus meid on kasvatanud oma emad

Vasta

jantson võiks parem vait olla ja häbi tunda kui ta sellise poja kasvatas.

Vasta

Jään sellega nõusse,et ikkagi ema mõju poegade kasvatusse on kõige tähtsam
Ka juhul kui isa on perest eemaldunud,

Vasta