Inglise tippjalgpalluri koju murti MMi ajal sisse: varastati mitmesaja tuhande naelsterlingu väärtuses käekellasid!

Raheem Sterling
Raheem Sterling. Foto: Scanpix

Inglise jalgpallitäht Raheem Sterling ruttas MMilt tagasi kodumaale, kuna tema majja oli tunginud varaste jõuk. Röövi ajal olid kodus ka mehe kihlatu ja kaks last.

Laupäeva õhtul toimunud varguse ajal olid kodus Sterlingu kihlatu Paige Milian ja paari kaks last. Milian andis teada, et varaste jõuk võttis endaga kaasa 300 000 naelsterlingi väärtuses käekellasid.

Sterling ütles FA (Inglismaa Jalgpalliliidu) juhtidele, et peab koju minema. Uudis, et ta on koondisest lahkunud, jõudis kohale vahetult enne Inglismaa koondise kohtumist Senegali vastu.

Rünnak toimus Sterlingi kodus, mis asub vähem kui 15 minuti kaugusel Chelsea treeningplatsist Cobhamis, Surrey’s. Pole teada, kas Sterlingu kihlatu Paige astus ründajatele vastu või põgenesid nad, kui said aru, et keegi on majas sees.

Bande võis arvata, et Milian ja paari lapsed on veel Kataris. Üks perele lähedalseisev allikas ütles: “See oli tema jaoks kohutav ja ilmselt kogu perele traumeeriv. Raheem oli kindlasti endast väljas, kui ta sellest kuulis.”

“Olla eemal, kui su partner ja lapsed on kodus ning relvastatud jõuk murrab sisse, on sõnatult raske. Paistab, et umbes 300 000 naelsterlingu väärtuses käekellasid on ära varastatud. Politsei oli seal mitu tundi,” lisas ta.

27-aastane Sterling võib jalgpalli maailmameistrivõistlustele naasta laupäevaseks veerandfinaaliks Prantsusmaa vastu Kataris.

Allikas: the-sun.com. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad