Reklaam sulgub sekundi pärast

Huvitav maitsemeel! Robbie Williams võrdleb seksi oma naisega just selle toidu söömisega

LadBible

Robbie Williams ja abikaasa
Robbie Williams ja abikaasa — FOTO: AP/Scanpix

Robbie Williams tunnistas, et mõnikord eelistab ta süüa maitsvat mandariini, kui seksida abikaasa Ayda Fieldiga.

49-aastane staar, kes on Netflixi uue neljaosalise dokumentaalsarja "Robbie Williams" keskpunkt, abiellus Fieldiga 2010. aastal ja paaril on neli ühist last, kuid rohkem kui kümme aastat pärast pulmapidu jagas ta, et pärast abiellumist ei saa seksida.

Selle aasta alguses ajalehele the Sun antud intervjuus ütles Williams, et varem oli talle depressiooni raviks välja kirjutatud testosteroonitablette, mille tulemusena oli tal ja Fieldil uskumatu seksuaalelu.

Siiski paljastas ta, et ta oli hiljem oma varasemate sõltuvusprobleemide tõttu pillidest loobunud ja sellest ajast peale olid asjad magamistoas aeglustunud.

Hoolimata sellest, et tema libiido on vanemaks saades rahunenud, kinnitab laulja, et see pole tema ja Fieldi jaoks probleem, kuna nad on selles küsimuses ühel lainel.

Endine poistebändi Take That laulja ütles oma armuelust rääkides, et "mitte seksimine on abielus probleem ainult siis, kui olete erinevatel lehekülgedel; kui üks inimene seda soovib ja teine mitte; kui teil on teistsugused ootused või nõudmised."

Meenutades oma eluperioodi, mil ta pidi tarbima testosterooni, jätkas ta: „Kuid tegelikult teavad kõik, et pärast abiellumist seksi pole. See on just nii. Ma kasutasin mõnda aega testosterooni, kuid kuna olen sõltlane, tuli see lõpetada. Sain need massiivsed kandilised õlad ja hakkasin välja nägema nagu uksehoidja. See ei olnud ilus välimus," kirjeldas Williams oma keha.

"Kuid seks, mis meil siis oli, kui võtsin testosterooni, oli uskumatu. See oli kogu aeg. Olime täitmatud. See näitab aga, kuidas me teineteisest armastasime, sest kui ma ravimit võtsin, ei saanud me üksteiselt käsi küljest."

"Ma igatsen seda. See oli lõbus periood. Mõnikord aga pöördub Ayda nüüd diivanil minu poole ja ütleb: "Me peaksime seksima" ja ma istun seal, söön mandariini ja kehitan lihtsalt õlgu. Nii et, mõnikord me proovime."

Tema naine nõustus, rõhutades, et tema jaoks on "intiimsus armastuse oluline ja tähendusrikas külg".

Ta jätkas selgitamist, et kuigi paar ei pruugi igal õhtul üksteiselt riideid seljast kiskuda, on nad siiski "alati kaisus ja suudlevad" ning telekat vaadates hoiavad nad käest kinni ja kaisutavad.

Nende suhteid kokku võttes lisas ta: "Mina ja Rob oleme ühel lainel. Me oleme õnnelikud."