Hollywoodist kõrini! Johnny Depp alustas elu uues riigis: armastan iseloomuga kohti

Johnny Depp alustas uut elu Suurbritannias!
Johnny Depp alustas uut elu Suurbritannias! — FOTO: The Associated Press / Scanpix

“Kariibi mere piraatide” staar Johnny Depp on jätnud Hollywoodi selja taha ning alustanud uut elu Suurbritannias Somersetis asuvas 850 hektari suuruses mõisas.

Superstaar kulutas Downton Abbey stiilis mõisa peale 13 miljonit naelasterlingut (üle 14 miljoni euro). Deppi uue kodu juurde kuuluvad laiad müüridega ümbritsetud aiad ja lasketiir. Johnny sõnul meeldib talle uus rahulik elu ning filmifännid häirivad teda harva.

Johnny andis Somerset Life’ile üllatusintervjuu. Ta ütles ajakirjale: “Ma lihtsalt armastan iseloomuga kohti. Britid on lahedad ja tervitavad sind nagu naabrit, ilma et nad läheksid üle piiri. Mulle meeldib käia erinevates kohtades, näha asju ja kohtuda inimestega, kuid ma ei ole nii suur ekstravert, nagu inimesed arvavad.”

“Tegelikult olen üsna häbelik inimene. See on üks Suurbritannia ja eriti Somerseti suurepäraseid külgi. Ma saan olla lihtsalt mina ise ja see on tore,” lisas ta.

“Ma võin minna poodi, ilma et mind ümbritseksid inimesed, kes tahavad koos pilti teha.” Johnny lisas, et tavaliselt pole tal koos fännidega pildistamise vastu midagi, kuid see on muutunud siiski kohati liiga tüütuks.

Allikas: The Mirror. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad