Reklaam sulgub sekundi pärast

Henrik Normann loodab uuest “Edekabelist” parimat: see on omajagu keeruline protsess

Henrik Normann suhtub tulevikku ja ka olevikku positiivselt ning on alati uskunud, et maailm avab uksed neile, kes teavad, kuhu nad lähevad.

"Tundub, et Vähkidel tuleb hea aasta ja siin tuleb püsida lihtsalt sadulas, vahepeal võtta hoogu maha ja tundub, et kõik hakkab kenasti sujuma. Eks see nii ongi, et laske endast see positiivsus ja oma ideed kõik valla, hakake neid vaikselt rakendama. Ma olen ikka seda meelt olnud, et maailm avab uksed neile, kes teavad, kuhu nad lähevad," ütleb Normann.

Vana hea "Edekabel" tuleb ka sel aastal. Kui elevil Henrik Normann selle võtetest on? „Eks ikka, ta on omajagu keeruline protsess. Eks seal ole muresid ja kõike ei saa ette ennustada ka. Loodame parimat ja anname endast kõik, et ikkagi traditsiooni elus hoida. See aasta on pakkunud värvikaid sündmusi ja tegelasi. Kahju, et ei saa kõike asju teha, sest pahatihti need suured raputavad uudised või sündmused ja paugud, mis olid aasta alguses, on inimestel meelest läinud. Me peame olema lähiminevikus kinni. Aga on uusi tegelasi, sest noh, poliitika on pakkunud meile palju...ma ütleks isegi meelelahutust ja meelelahutajad palju poliitikat. Selles mõttes saab olema põnev."

Aasta lõpus avaneb TV3 vaatajatele võimalus vaadata suurt erisaadet, kus Kirsti Timmeri kaardid võtavad vaatluse alla Eesti kuulsused ja uue aasta.

Kommentaarid puuduvad