Grete Paia: enne kui ma potentsiaalse kandidaadiga musi teen, läheb mitu kuud aega

Grete Paia
Silver Siilak

Uues ”Brunch Brigittega” saates istub Brigitte Susanne Hundiga koos laua taha Eesti seksikaim lauljatar Grete Paia. Nad pajatavad ühistest silmarõõmudest, seksikama naise tiitlist ja võimalusest hakata uueks ”Vallaliseks kaunitariks”.

Esmalt võivad kuulajad teada saada Grete harjumustest süüa teha. ”Ma hea meelega teeks rohkem, aga meeldivad kodused toidud – kartulipuder, hakklihakaste, tatrapuder rohkem hapukoorega. Pigem meeldib mulle küpsetada,“ räägib Grete, kes ka ühtlasi tõdeb, et üksi eladas on siiski mõttekam toit koju tellida kui toorained koju osta.

Samuti jõudsid Paia ja Hunt oma jutuga silmarõõmudeni ja võimalusest hakata uueks ”Vallaliseks kaunitariks”. Paia on veendunud, et tema selles projektis kohe kindlasti kaasa ei lööks. Tema sõnul ei suuda ta ühtegi tõsist suhet nii lühikese ajaga arendada. ”Kui ma võtan oma suhete ajaloo, siis enne, kui ma üldse potentsiaalse kandidaadiga musi teen, läheb kaks-kolm kuud aega,“ rääkis Paia, kes vajab tõsiseks suhteks aega ja soovib rohkem inimest tundma õppida.

Kuula lähemalt, miks Grete oma suhetest avalikult ei räägi ja millise väärtusliku suhtenõuande saab Brigitte oma ellu.

Kommentaarid puuduvad