Reklaam sulgub sekundi pärast

GALERII | NOËPi staadionikontserdist valmis film: vaata, kes käisid esilinastusel!

Alika Milova filmi esilinastusel
Alika Milova filmi esilinastusel — FOTO: Karli Saul

1. aprillil esilinastus Apollo kinos dokumentaalfilm mullu septembris staadionikontserdi andnud NOËPist, mida olid kohale tulnud vaatama mitmed tuntud näod ja muusikasõbrad.

Möödunud aasta septembris toimus Tallinnas A Le Coq Arenal NOËPi staadionikontsert, kus tema kõrval astusid üles ka Alika ja Trad.Attack. Kontserdile müüdi üle 10 000 pileti, mis teeb artisti enda hinnangul sellest viimase 30 aasta suurima kodumaise artisti kontserdi Eestis.

NOËPi staadionikontsert pidanuks esialgu toimuma 19. augustil, aga UEFA Euroopa Konverentsiliiga mängu tõttu nihkus esinemine paari nädala võrra edasi.

Nüüd on sellest valminud ka dokumentaalfilm, mille esilinastus toimus esmaspäeval Apollo kinos. Esimene avalik seanss toimub Tallinnas, 08.04 Apollo Kino Solarises.

Vaata, kes olid kohal!

Ürituse eest vastutanud juriidilise keha ehk Noep Music OÜ ainus liige Andres Kõpper ehk artist NOËP kommenteerib: “Mul on äärmiselt hea meel, et Helle ja Ako võtsid ette niivõrd mahuka ja väljakutsuva eesmärgi, et dokumenteerida meie teekonda esimese staadionikontserdini. Usun, et see on põnev ja samas ka lõbus vaatamine nii neile, kes teavad kuidas kontserdi korraldamine käib, aga eriti neile, kel pole õrna aimugi, mis kardinate taga tegelikult toimub. Soovitan kindlasti ära vaadata.”

“Ikka uskumatu, et nüüd on film valmis ja seda suurelt ekraanilt näha oli lihtsalt puhas rõõm. Olen väga tänulik Andresele ja kogu tiimile usalduse ning sellise võimaluse eest,” sõnab Ako Lehemets, üks filmi tegijatest.

Filmitegija Helle Rudi mainib: “Kui teile meeldib Andres ja see mida ta teeb, siis meeldib ka see film. Kui Andresega on nii ja naa, siis selles filmis on õnneks ka Jonas Kaarnamets ning meie kodumaine Martin Garrix ehk Frederik Küüts."

Kõigil huvilistel on võimalus saada osa staadionikontserdi valmimise protsessist 08.04 Apollo Kino Solarises algusega kell 19.00. Filmile järgneb Q&A Andrese ja filmi tegijatega, küsida küsimusi ning soetada NOËP–i merchi. Piletid müügil siit.

2023. aasta läheb NOËP-i jaoks mitmel moel ajalukku. Aasta algul avaldas ta enda stuudioalbumi “Move your feet” ning sama aasta sügisel korraldas NOËP esmakordselt Eesti artistina staadionikontserdi A. Le Coq Arenal, mis saavutas publiku rekordi, tuues kokku 14 000 inimest. Eesti Muusikaauhindadelt tõi Kõpper koju Aasta Meesartisti ja Aasta Popartisti tiitlid ning Eesti Muusikaettevõtluse Auhindadel tunnustati staadionikontserti Aasta muusikasündmuse tiitliga.

Kommentaarid puuduvad