Reklaam sulgub sekundi pärast

Galerii | Eksklusiivne õhtu Harry Styles’iga möödus Tallinnas tema suurimate fännidega

Fotod: Günther Küttis / Sony Music Baltics
Fotod: Günther Küttis / Sony Music Baltics

19. mail toimus Tallinnas Barbarea restoranis Harry Stylesi uue albumi „Harry’s House“ eksklusiivne eelkuulamine.

Sony Music Balticsi turundusjuht Irene Kivi sõnul korraldati üritusi üle maailma, kui eriliseks tegi selle asjaolu, et Eesti oli ainukene riik neljast (Leedu, Läti, Eesti ja Soomest), kes sai Ameerika kontorilt loa üritus korraldada.

„Harry Styles on omaette nähtus, meelelahutaja ja muusik, kelle taolist hetkel ei ole ning asjaolu, et „As It Was“ rekordilisi numbreid nii raadiotes kui ka digis tegi, näitab, et tema fännibaas on meeletu ja vankumatu.“

Eesti plaadi eelkuulamisel olid Harry suurimad fännid nii siit kui ka Soomest. „Kuna külalistearv oli piiratud, oli meil hea meel, et saime kostitada nii Eesti kui ka Soome fänne. Ja vist parim kompliment, mille saime oli, et fännide arvates oleks ka Harryle endale meeldinud seal olla,“ rõõmustab Kivi.

„Harry’s House“ on Harry Stylesi kolmas album. Albumi lood keerlevad enamasti armastuse ja intiimsuhete teemade ümber ning sellest leiab ka viiteid mõnuainete tarvitamisele.

Stylesi uuelt albumilt leiab 13 värsket lugu: "Music For a Sushi Restaurant", "Late Night Talking", "Grapejuice", "Daylight", "Little Freak", "Matilda", "Cinema", "Daydreaming", "Keep Driving", "Satellite", "Boyfriends", "Love of My Life" ja juba singlina ilmunud "As It Was".

Vaata galeriid lähemalt siit.