Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD! LHV maijooksul püüdsid pilke hiiglaslikud roosad flamingod

Jooksusõbrad kohtusid taas flamingodega!
Jooksusõbrad kohtusid taas flamingodega! — FOTO: TV3

TV3 Life'i heategevusflamingod rõõmustasid tänaselgi LHV Maijooksul nii suuri kui ka väikeseid spordisõpru.

Kõigi naiste lemmiktelekanali TV3 Life roosade heategevusflamingode osalemine LHV Maijooksul on saanud traditsiooniks ning loob spordisõpradele palju elevust.

Tänagi tegid vahvad flamingod jooksjate tuju heaks, olid fotodel oodatud kaaslased, süstisid lisaenergiat ning kutsusid Lauluväljakule kohale sõitnud Eesti Vähiliidu mammograafiabussi rinnakontrolli. Flamingode jagatud infolehtedelt sai kasulikku teavet Eesti Vähiliidu tegemiste ja toetusvõimaluste kohta.

Vaata fotosid flamingodest maijooksul!

Eesti Vähiliit on suurim vähipatsiente koondav katuseorganisatsioon, kuhu kuulub 14 patsientide alaorganisatsiooni; ühtekokku üle 2000 liikme. Eesti Vähiliidu põhieesmärk on vähi ennetamine ja vähi varajane avastamine. Samuti vähipatsientide, nende lähedaste ja arstide tugivõrgustikuks ühendamine ning toetuse pakkumine vähipatsientidele nende elukvaliteedi parandamiseks. Tänaseks on Eesti Vähiliidul kolm mobiilset kabinetti, sealhulgas mammograafiabuss, mis sõidab mööda Eestimaad, et tuua rinnavähi varajase avastamise võimalus kõigile lähemale. Kuid iga mammograafi eluiga on kahjuks piiratud ning juba paari aasta pärast vajab see väljavahetamist. Selleks, et Vähiliit saaks edukalt oma elupäästvat missiooni jätkata, on vaja juba täna hakata koguma raha uue mammograafi soetamiseks.

Vähiliitu saad toetada, helistades annetustelefonidele:

9001004 – toetus 5 eurot; 9001040 – toetus 10 eurot.

Naised hoolitsevad oma välimuse eest regulaarselt, käies juuksuris ja ilusalongis. Aga kui paljud neist tegelevad sama hoolikalt oma tervisega, sealhulgas oma rindadega? Sarnaselt paljudele riikidele on ka Eestis rinnavähk naiste seas kõige sagedasem pahaloomuline kasvaja. Ometi on iga naise jaoks väga oluline hoolitseda rindade tervise eest - teostada enesevaatlust ja osaleda sõeluuringutel, sest mida varajasemas staadiumis rinnavähk diagnoositakse, seda paremad on ravitulemused ja prognoos edasisele elule.

Lisainfot leiab:

cancer.ee                 

rinnavahk.ee

Maijooksu melu näeb täna kell 19.00 algavates „TV3 uudistes“.