FOTOD: Endine seksiikoon Pamela Anderson näitas meigivaba välimust

Pamela Anderson
Pamela Anderson — FOTO: Supplied by Capital Pictures/Scanpix

“Baywatchist” kuulsaks saanud seksiikoon Pamela Anderson ilmus Pariisi moenädalale täiesti ilma meigita.

Endine “Baywatchi” staar, kes naudib oma karjääri renessanssi, on öelnud, et kannab nüüd vähe meiki või üldse mitte, võrreldes 90ndate alguses sarjas osalemisega.

Hiljuti ütles Anderson ajakirjale Elle, et tema välimuse osas läks ta lihtsalt kaasa sellega, mida inimesed talle ütlesid.

Ta selgitas, et on pärast endise meigikunstniku Alexis Vogeli surma, kes lahkus meie seast 2019. aastal pärast võitlust rinnavähiga, on endine seksiikoon otsustanud kanda vähe või üldse mitte meiki.

Uue meigivaba välimuse suur fänn on näitleja Jamie Lee Curtis, kes enda Instagramis Pamela Andersoni pilte jagas.

“NATURAALSE ILU REVOLUTSIOON ON AMETLIKULT ALANUD! Pamela Anderson keset moenädalat, kus on nii palju survet ja poseerimist ja see naine ilmus kohale ja võttis laua taga istet, ilma et oleks midagi näos. Mulle avaldab see julgus ja mässumeelsus nii suurt muljet ja see on mulle üllatus.” kirjutas Curtis oma Instagrami postituses ülistades Andersoni.

Andersoni sõnul on tema uus lähenemine oma välimusele “vabastav ja lõbus ning ka pisut mässumeelne”.

“Ma märkasin, et kõik need inimesed teevad endale tugeva meigiga välimuse ja see on sama, kui ma lähen vastuollu ja teen vastupidist sellele, mida kõik teevad,” ütles ta. “Ma arvan, et me kõik hakkame vanemaks saades veidi naljakad välja nägema. Ja ma nagu naeran enda üle, kui peeglisse vaatan. Ma ütlen: “Vau, see on tõesti… mis minuga toimub?” See on teekond.”

Anderson on olnud taas rambivalguses uue raamatu, dokumentaalfilmi ja mitmete moevõtetega, sealhulgas Hugo Bossi ja Tommy Hilfigeriga.

Vaata filmi “Baywatch”, kus lööb kaasa koos Pamela Andersoniga ka David Hasslehoff Go3-st!

Kommentaarid puuduvad