FOTO | Raivo Heina 86-aastane isa on erakordselt kõbus: tehke järgi või ostke ära!

Raivo Hein tähistas isa 86. sünnipäeva.
Raivo Hein tähistas isa 86. sünnipäeva. — FOTO: TV3

Miljonärist ettevõtja Raivo Hein jagas sotsiaalmeedias fotot oma isa 86. sünnipäevast. Selgub, et Raivo isa on kõrgest east hoolimata erakordselt aktiivne ning liigub iga päev koguni kolm kilomeetrit.

“Nagu ikka igal aastal sellel ajal, juba vähemalt 10 aastat, postitan ma pildi oma isa sünnipäeva õhtusöögist. Pereliikmete jaoks on ta Taadu. Täna saab ta 86-aastaseks,” kirjutas Raivo postituse juurde.

Selgub et Raivo 86-aastane isa on siiani ülimalt aktiivse eluviisiga: “Siiamaani käib ta 3 km iga päev, sõidab bussiga oma maale, kaevab seal maad, istutab kartuleid ja tomateid kevadeti ja üldse, tuleb oma igapäevaeluga ise toime.”

“Näiteks eile käis ta Kaubamajas ja ostis omale uue kampsuni, mis tal pildil seljas. Ainuke tagasilöök on kuulmine, sellega on tal raske isegi kuuldeaparaadiga. Taadu suitsetab iga päev kaks sigaretti, kui pidupäev, siis võtab ka väikese napsu. Igaljuhul tehke järgi või ostke ära. Pildil on ka minu vend, Allikukivi Veinimõisa omanik, Roman Hein,” lõpetas Raivo postituse.

Vaata postitust täpsemalt siit!

Raivo Hein käis oktoobri alguses külas ka TV3.ee video-podcastis “tegeltkanoh”, kus tuli juttu nii ärimaailmast, rahalisest mõtlemisest, mehe päevaplaanist kui ka tema varanduse tegelikust suurusest.

Ärivaist oli Raivol tugev juba kooliajal – ta kirjutas käsitsi ümber Soome televisiooni kavasid ning müüs neid ühe rubla eest koolis soovijatele. Noorena lõi ta kaasa  õpilasmalevas ning tegi erinevaid töid – alates rediste rohimisest kuni majade ehitamiseni. 

Vaata täpsemalt, kuidas näevad välja Raivo päevad ja milline on ühe hea äri saladus!

Kommentaarid puuduvad