Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTO | Avaldati kuningas Charles III esimene portree: ta näeb välja nagu verine diktaator!

Johanna Alvin

Avaldati Kuningas Charles III esimene portree
Avaldati Kuningas Charles III esimene portree — FOTO: GEORGE ROGERS/SIPA/Scanpix

Avaldati kuningas Charles III esimene ametlik portree, mis on kuningliku pere fänne tõeliselt pahandanud. Kuninga portree on saanud palju kriitikat ning Charlesi on uue pildi tõttu nimetatud lausa mõrvarlikuks diktaatoriks.

Kuningas Charles III esimene ametlik portree avaldati täna Buckinghami palees. Uus teos kujutab Tema Majesteeti kandmas Walesi kaardiväe vormiriietust, mille rügemendi koloneliks ta 1975. aastal määrati. Maali saab vaadata Londonis Drapers' Hallis.

Kuningliku pere ametlik Instagram jagas ka postitust, kus Charles tõmbab maali eest suure lina, paljastades portree. Teos pole kiidusõnu pälvinud, vaid asjalood on pigem vastupidised. Mitmed kuninglikud fännid on väljendanud oma pahameelt postituse all, võrreldes Charlesi mõrvarliku diktaatoriga.

Üks fänn kirjutas: "Jätab mulje, nagu oleks ta mõrvarlik diktaator. See ei sobi kõigi teiste teoste kõrval rippuma." Teine sõnas, et maal on tõeline häbiplekk ja ei kujuta Charlesi heas valguses. "See ei ole kuninglik. Töö näib olevat lõpetamata." Mõned on isegi öelnud, et Charlesi ema, kuninganna Elizabeth II, ei oleks iial lubanud sellist maali luua.

Mida arvad sina kuningas Charlesi uuest portreest?

Vaata Go3 televisioonist ka dokumentaali kuningas Charlesist!

Kommentaarid puuduvad