Elisa Kolk avameelselt suhtest Indrek Rahumaaga: mulle polnud enne nii tehtud

Elisa Kolk
Elisa Kolk — FOTO: TV3

Podcastis "BITCH" külas käinud Elisa Kolk avaldas, mis on tema jaoks meeste juures väga eemaletõukav ning milliseid küllaltki tavapäraseid asju saab ta esimest korda suhtes alles praeguse elukaaslasega kogeda.

"BITCHID" podcastis rääkisid saatejuhid Anu Saagim ja Laura Valk rikastest meestest ning nendest meestest, kes teesklevad olla rikkad, et naisi endale saada. 

Saatekülaline Elisa Kolk tõdes, et Los Angeleses elades näeb ta tihti neid mehi, kes oma uhke auto ja kallite aksessuaaridega sõidavad kuhugi välibaari juurde, et naisi lantida. 

"Minu jaoks on jube eemaletõukav selline mees, kes tuleb näidates kõike, mis tal on. Ja siis ta saab veel pahaseks ka, et ma ei tule kaasa temaga," tõdes Elisa, et mehed, kes asjadega uhkustavad, pole üldse tema maitse.

Naised tõdesid justkui ühest suust, et selliste meeste hulgas on tihtipeale ka neid, kes vaid teesklevad heal elujärjel olemist. Näiteks teadis Anu rääkida mõned mehed laenutavad endale paariks tunniks kalli auto või jahi, et ennast rikkana näidata ning naistele muljet avaldada.

Kiiresti jõuti aga üksmeelele, et rikast meest saab alati eristada džentelmenlik käitumise järgi, mis teeskleval mehel puudub.

Anu sõnul käituvad rikkad inimesed teistmoodi ning võrreldes kasvõi seda, kuidas inimene šampanja klaasi hoiab, on väga kerge rikkaid ja teesklejaid eristada. 

"Minu praeguse elukaaslasega oli hästi palju üllatavaid asju. Nagu näiteks see auto ukse avamine, mis võiks olla nii tavaline asi, aga mulle polnud enne nii tehtud," tõdes Elisa Kolk oma elukaaslase Indrek Rahumaa kohta, et tegemist on tõelise džentelmeniga. 

Kommentaarid puuduvad