Elina Reinold sai tänaval üllatuse osaliseks: poisid möödusid minust ja hakkasid laulma!

Joonatan Pärn

Elina Reinold sai tänaval jalutades üllatuse osaliseks.
Elina Reinold sai tänaval jalutades üllatuse osaliseks. — FOTO: TV3

Juba kümnendat aastat "Kättemaksukontoris" eradetektiiv Freya Narvikut kehastav Elina Reinold selgitab, et ikooniline roll on temaga igapäevaellu kaasa tulnud. Hiljuti sai ta tänaval jalutades üllatuse osaliseks, kui 15-aastased poisid temast möödusid ja hakkasid laulma "Kättemaksukontori" tunnuslugu.

“Täna hommikul tulin läbi vanalinna teatrisse proovi. 15-aastased poisid möödusid minust ja hakkasid laulma (seriaali tunnuslugu): “Kui ilmub ohtlik naine…” See oli päris tore,” muheleb Elina.

Elina kinnitab, et vaatamata ikoonilisest rollist “Kättemaksukontoris”, on fännid teda nähes siiski enamjaolt rahulikud: “Mõni läheb mööda, laulab, mõni tuleb juurde, räägib, inimesed mööduvad, vaatavad rõõmsa näoga otsa või lapsed kihistavad omavahel naerda ja jutustada, aga Hollywood meil siin kindlasti ei ole. Meil Eestis on elu kodusem ja rahulikum.”

Elina on “Kättemaksukontoris” legendaarseks kujunenud eradetektiivi Feya Narvikut kehastanud juba alates 2013. aastast. Freya on hariduselt füüsik ja “Kättemaksukontori” endise juhi Frida Arraku noorem õde. Peale Frida lahkumist haarab Freya eradetektiivibüroos ohjad enda kätte.

Vaata, milline on olnud Elina kehastatav Freya "Kättemaksukontoris" läbi aastate!

“Režissöör võttis ühendust, et (“Kättemaksukontorisse”) on vaja tuua sisse uus tegelane ja pakkus mulle, kas oleksin nõus seda rolli tegema,” meenutab Elina rolli saamist.

Telefonikõnele järgnes režissööri visiit: “See oli suvine aeg. Režissöör tuli mulle maale külla ja rääkis pikemalt sellest rollist ja seriaalist. See oli põnev pakkumine: kriminull ja naljakas ka.”

Loe täispikka intervjuud Elina Reinoldiga siit!

"Kättemaksukontori" 30. juubelihooaeg on nähtav Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad