Elina Reinold pärast EFTA auhinda: selle paari nädala jooksul pole ühtegi uut tööpakkumist tulnud

Elina Reinold
Elina Reinold — FOTO: TV3

Eesti filmi- ja teleauhindadel pälvis parima seriaalis mängiva naisnäitleja tiitli Elina Reinold, kes on viimased kümme aastat teinud kaasa seriaalis “Kättemaksukontor”. “Ringvaatele” antud intervjuus sõnas Reinold, et ühtegi uut tööpakkumist tema laual veel ei ole.

“Kättemaksukontoris” kannab Reinoldi tegelaskuju nime Freya Narvik ning näitleja sõnul hüütakse teda ka tööväliselt Freyaks, kuid see teda ei sega.

“Freya Narvik jääb kindlasti, see on kindlasti nii, aga eks see sõltub juba vaatajast – kas ta teatris käib, kas ta filme vaatab. Iseenda jaoks ma Freya Narvik kindlasti ei ole,” sõnas ta.

Näitleja rõhutab, et sari on ikkagi väljamõeldis ja fiktsioon. ”Kindlasti ei tee me asju nii nagu päris politseijaoskonnas uurijad teevad. Sinna jääb alati selline mänguline moment juurde. Kui on mingi mõistatuslik olukord, siis ma hakkan urgitsema, et mis kell ja kes mingis kohas käis,” sõnas Reinold.

Saatejuht Grete Lõbu uuris, et kas pärast EFTA auhinna saamist on näitleja ka robinal tööpakkumisi saanud. ”Selle paari nädala jooksul pole ma ühtegi uut tööpakkumist saanud. Eks see on fakt, et me ei ole Hollywoodis ja meil on mõned asjad teisiti,” sõnas Reinold.

Vaata Elina Reinoldiga intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad