Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei või olla! Victoria Beckham leidis poolalasti mehe oma telekat parandamas

Victoria Beckham jagas seksikat pilti oma abikaasast
Victoria Beckham jagas seksikat pilti oma abikaasast — FOTO: CAN/Capital Pictures/Scanpix

Victoria ja David Beckham on veetnud koos pea 25 aastat ning siiani ei ole paar veel mitte kedagi külmaks jätnud. Äsja jagas Victoria fotot oma vutilegendist abikaasast, kes kodus ainult aluspesu väel televiisorit parandab. Säärane foto hullutas loomulikult paljusid Beckhami fänne.

Victoria Beckham, endine Spice Girl ja David Beckham, endine vutiäss, abiellusid aastal 1999 ning alates sellest ajast pidevalt meedia huviorbiidis olnud. Paar on oma elu pigem avalikult elanud ning kõik nende puhas ja must pesu on veetud läbi ajakirjade esikaante. 

Nüüd jagas Victoria fotot oma abikaasast pesus, kes otsustas valgete alukate väel televiisorit parandada. Foto juurde kirjutas Victoria: "Elektrik tuli telekat parandama. Pole tänu väärt!". 

Fännid on avaldanud oma tänu miljonite like'de ja kommentaaride näol.

"Me kõik zoomisime pilti sisse, eks?" kirjutas üks.

Teine aga kiitis Victoria heldust ja valmidust jagada oma mehest poolalasti fotot. "Posh, ma armastan, et sa ei ole isekas. Me armastame sind ka!"

"Victoria Beckham teeb jumala tööd!" kiitis kolmas.

Humoorikalt kommenteeris ka telekafirma Samsung: "Märkus: Kõik telekad ei tule selle elektrikuga."

Kas tegu on toreda koduse klõpsuga või kaval viis telekafirmale promo teha, jääb selgusetuks, kuid Victoria Beckhami foto tegi nii mõnegi inimese jõulud ilusamaks.