Ei või olla! Shakirat petnud Gerard Pique ema aitas oma pojal seda varjata

Shakira ja Gerard Pique
Shakira ja Gerard Pique — FOTO: Bryan R. Smith / AFP / Scanpix

Suure petmisskandaali tõttu lahku läinud Shakira ja jalgpallur Gerard Pique loos on ilmsiks tulnud uued tõsiasjad. Nimelt on nüüd selgunud, et mehe lihane ema aitas oma poja petmisele kaasa ning varjas seda Shakira eest.

Pique ema Montserrat Bernabeu väidetavalt teadis, et tema poeg petab oma naist Shakirat ning aitas tal seda suisa varjata, kirjutab Latin Post. See oli ühtlasi põhjus, miks Shakira oma ämma silmotsaski ei sallinud.

Kui Pique ja tema armukese Clara Chia Marti suhe algas, varjusid nad mehe ema majja Hispaanias. Samal ajal aitaski Bernabeu oma võsukesel afääri edukalt peita, olles näiliselt toeks ka Shakirale.

Kui lauljanna sellest teada sai, puhkes kahe naise vahel ka suur tüli, sahistab Hispaania meedia. Kuna kumbki osapool seda aga kinnitanud pole, on hetkel tegemist pelgalt kuulujutuga. Jutud läksid liikvele pärast seda, kui Pique ühes intervjuus kinnitas, et on oma uues suhtes väga õnnelik.

Gerard Pique ja Shakira olid koos 11 aastat, enne kui mehe petmine avalikuks tuli. Kuna lauljatar kahtlustas oma mehe afääri ka juba varasemalt, palkas ta eradetektiivi teda jälitama. 

Loe lähemalt väljaandest Latin Post.

Kommentaarid puuduvad