Reklaam sulgub sekundi pärast

„Eestlased suvel raha ei loe“ ehk kui palju Beach Grind kukrut kergendas?

TV3 portaali reporter uuris suvepealinna rekordarvu inimesi kohale meelitanud Beach Grindi külastajatelt, kas hinnad on kõrged ning kui palju keskmiselt ürituse raames raha kulub. Külaliste valdav suhtumine oli, et selliste sündmuste puhul raha ei loeta.

Kontserdikülastajad tõdesid, et hinnad ei ole festivalialal just odavad. „Hinnad on laes, aga kui sul on juba melu ja möll sees, siis sa ei loe raha. Me läheme nüüd kaitseväkke ka kohe ja siis sa ei saagi raha lugeda,“ ütles üks noormees kolmesest seltskonnast. „Siinkohal tahaks tänada oma isa ja ema, kes mulle andsid raha kaasa, et saaks ikka melu panna,“ kommenteerib teine noormees kohe järgi. „Hinnad on kõvad. Nagu öeldakse, eestlased suvel raha ei loe,” öeldakse teisest seltskonnast.

Üks noormees väitis reporterile, et esimesel päeval kulus tal lausa 300 eurot ning see polnud eelnevalt plaanitud, vaid vastavalt enda tujule kulutatud.

Kuigi enamus küsitletud inimesi endale festivalil rahalisi piire ei seadnud, siis vähemalt üks külaline väitis, et tema õhtu kulgeb ilma promillita. “Mina sean piirid, ma tean, et ostan ühe limonaadi ja korras.”