Reklaam sulgub sekundi pärast

Boikott! Amber Heard peab uues “Aquaman” filmis leppima üürikese ekraaniajaga

Amber Heard
Amber Heard — FOTO: Scanpix

Amber Heard jäeti tõepoolest uues "Aquaman" filmis tahapoole – nagu endine WB tippjuht tunnistas eelmisel aastal vande all – ning kuulduste kohaselt, on tõesti Heard vaevu üldse kõrvaltegelane.

2018. aasta superkangelasehitile "Aquaman and the Lost Kingdom" – järg, mille peaosas on Jason Momoa – linastus just sellel nädalavahetusel kinodes. Filmi ümbritsevad erinevad kuulujutud seoses kassatuludega ja arvustustega, kuid kõige huvitavam on eelmises filmis samuti ühe peaosalisena figureerinud Amber Heard'i ekraaniaeg.

Business Insideri andmetel ilmub Heard kaamera ette umbes 20. minutiks või isegi vähem. Kuigi tal on filmis ka sõnaline roll, pole see kuigi mahukas – väidetavalt vaid 11 repliiki.

Business Insideri sõnul teeb Amber mõnedes tegevusstseenides alguses ja lõpus väikese rolli, kuid ta on suures osas peamisest loost välja jäetud, hoolimata sellest, et tema ja Jason Momoa filmibeebi on keskse süžee punktiks. Mõned tema poolt öeldavad read filmis olevat samuti üsna naeruväärsed, näiteks: "Selliseid puhanguid pole ammu olnud. Miks nüüd?".

Polnud aga üllatav, et Amber Heardi rolli vähendati – seda oli aimata juba eelmisel aastal, kui ta oli kohtu all pärast Johnny Deppi hagi tema vastu. Walter Hamada – endine Warner Bros'i juht – oli üle kuulamisel ning selgitas, et stuudio otsustas Heardi tagaplaanile jätta, põhjenduseks vähene keemia ekraanil Heardi ja Momoa vahel ning sooviga teistsugust lugu rääkida.

Muidugi arvas Amberi meeskond, et see oli seotud kõigega, mis toimus tol hetkel Deppiga – kuid stuudio eitas seda. Igal juhul peab Heard uues filmis oluliselt väiksema rolliga leppima.