Reklaam sulgub sekundi pärast

Armsad fotod! Riho Terras naudib täiel rinnal vanaisa rolli

Riho Terras
Riho Terras — FOTO: Ilmar Saabas/Delfi Meedia

Laupäeval, 8. juunil teatas Hendrik Terras, et tema ja Maria Terrase perre sündis laps. Rõõmsast sündmusest tegi postituse ka Hendriku isa Riho Terras, kes paistab vanaisa rolli täiel rinnal nautivat.

Hendrik Terrase isa ja Europarlamendi saadik Riho Terras jagab Facebookis oma rõõmu, et on saanud vanaisaks. "Üks tüdrukutirts meie peres tegi mind vanaisaks. Palju õnne, kallid lapsed Maria ja Hendrik! Tere tulemast perekonda Amanda Mii," ütleb Terras.

Terras jagas ka teist fotot, kus on näha kahte tassi kirjadega vanaema ja vanaisa. Tundub, et vanaisa roll nõuab harjumist. "No comment!" kirjutas ta foto juurde.

"Minu abikaasa on kõige ehtsam powerwoman, imetlusväärne vägilane ja hell emalõvi. Peale kaheksat tundi katsumusi - verd, higi ja pisaraid - tõi ta ilmale meie kauni printsessi Amanda Mii," kirjutas Hendrik Terras laupäeval, 8. juunil oma Instragrami kontol.

"Mu süda on täis armastust ja imetlust, sest sa oled lihtsalt maailma kõige fantastilisem naine Maria. Ps! Tütre reiepikkus on paljulubav tulevaseks võrkpallikarjääriks," lisas mees.