Armastus või ahistamine? Kanye Westi uus abikaasa peab järgima eriti karme reegleid

Kanye West on väidetavalt kehtestanud oma uuele kaaslasele reeglistiku, mids ta peab järgima.
Kanye West on väidetavalt kehtestanud oma uuele kaaslasele reeglistiku, mids ta peab järgima. — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Oktoobri alguses ilmus murettekitav raport tuntud räppari Kanye Westi ja tema arhitektist kaaslase Bianca Censori suhte kohta. 28-aastase Bianca eluga kursis olev allikas sõnas, et 46-aastane Kanye on kaaslasele kehtestanud kindlad reeglid, mille järgi ta peab elama.

Raporti kohaselt on Kanye kehtestanud naisele “rääkimiskeelu”. Lisaks peab Bianca väidetavalt kandma ainult Kanye poolt heaks kiidetud riideid. Samuti on Bianca väidetavalt kohustatud sööma teatud toiduaineid ja tegema trenni, kuigi Kanye ise trenni ei tee. Allikas väitis, et Biancal “pole enam oma mõtteid” ja ta “kuuletub” Kanyele, kes “arvab, et nad on kuninglikust soost”.

Jutud Kanye ja Bianca suhte kohta jõudsid avalikkuse ette 2023. aasta jaanuaris, kaks kuud pärast seda, kui mees lahutas abielu Kim Kardashianiga. Väidetavalt abiellusid Kanye ja Bianca samal kuul Californias Beverly Hillsis ja meest nähti kandmas vasakul käel abielusõrmust. 

Pulmade ajal ütles üks allikas, et Kanye ei andnud Kimile teada, et abiellub Biancaga. Allikas paljastas: “Kimi jaoks on ükskõik, mida Kanye teeb, kui ta täidab oma kohustusi isana nende ühiste laste ees.”

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad