Armastus on õhus! Hendrik Sal-Saller näitas oma 29 aastat nooremat kallimat sotsiaalmeedias

Hendrik Sal-Saller
Hendrik Sal-Saller — FOTO: TV3

Smilersi solist Hendrik Sal-Saller on endast 29 aastat noorema pruudi Merille Madibergiga olnud koos juba kolm aastat, ent alles nüüd postitas mees neist ka ühise foto sotsiaalmeediasse.

Fotol on näha Hendrikut ja Merille Itaalia Itaalia päikese all veini nautimas. Muusik ise pani foto juurde ka punase südame.

Sal-Saller lahutas oma 16 aastat kestnud abielu 2020. aastal ja tema uus suhe Madibergiga tuli avalikuks vaid mõned kuud pärast seda. Hendrik pole nende suhet seni kommenteerinud.

Tänavu märtsikuus rääkis Sal-Saller TV3.ee portaalile, kuidas muusiku elustiiliga kaasneb paratamatult ka see, et lähedastega on vähem aega koosveetmiseks. "See elukutse on selline, et see nõuab ka sinu ümber olevatelt inimestelt väga palju. Sinu sõpradelt, lähedastelt ja perelt. See elu ei ole tegelikult normaalne, mida sa elad. Sa eladki nagu koguaeg vastupidises rütmis teistele ja see on nende jaoks üliraske. Kõik, kes selle ära kannatavad, on pigem need, kes ohverdama peavad," sõnas ta. 

Hendrik "hoiatab" kõiki neid naisi, kes unistavad sellest, et nende elukaaslane on bändis - see pole sugugi lust ega lillepidu. "Ma ütlen kõikidele tulevastele bändimeeste elukaaslastele, et sa pead olema valmis selleks, mis tuleb. Kõik, mis alguses tundub, et on üliäge, ei ole üldsegi ilus. Pigem tasuks esile tõsta neid inimesi, kes suudavad sinuga hakkama saada."

Loe täispikka intervjuud Hendrikuga SIIT!

Kommentaarid puuduvad