Reklaam sulgub sekundi pärast

Anu Saagim suhtest oma pojaga: oleksin pidanud taipama, et ta ei taha avalikku tähelepanu

"Kuumav suu Desireega: sõbrapäevaeri" veebisaates oli külas Anu Saagim, kes rääkis avameelses intervjuus oma pojast ning nende omavahelisest suhtest. Ühtlasi avaldas ta ka põhjuse, miks ta oma poega meedias näidanud pole.

Anu Saagimile kohaselt sai seekordses episoodis palju nalja ja mahlakaid vastuseid kuulda. Kui saatejuht Desiree Mumm küsis Saagimi käest, kas tal püsisuhe on, küsis naine naljatledes vastu: "Sa küsid, kas ma seksin?"

Siiski jõudis vestlus ka tõsisemate teemadeni. Muu hulgas tuli juttu Anu Saagimi abielust Ristomattiga ning ka Anu 25-aastasest pojast, keda naine on suurema avaliku tähelepanu eest kõrvale hoidnud. Mis on selle taga?

"Minu poeg ütles juba väga noorelt, et tema ei soovi avalikkuse ees olla," ütles Anu. Anu rääkis, kuidas Soomes elades voorisid neil pidevalt ajakirjanikud sisse-välja ning suurt rahu nad ei saanudki.

Naine jagas, et tundis end isegi süüdi pärast seda poja avaldust, et üleüldse teda kunagi meedias näidanud oli. "Võib-olla oleksin ma kuidagi pidanud ise teda paremini lugema või aduma, et ta ei soovi seda tähelepanu," arutles Anu. Naine lisas, et pärast seda poja väljaütlemist lõpetas ta ka tema eksponeerimise meedias.

Vaata täispikka "Kuumav suu Desireega" veebisaadet artikli päises olevast videost!

Näita 2 kommentaari

…..tähelepanu nagu on pidanud seni oma ema pärast välja kannatama !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ma ei tahaks olla tema asemel.

Vasta

On chill

Vasta