Reklaam sulgub sekundi pärast

Ajalooline hetk! Laura Põldvere toob esimese Eesti lauljana turule oma ilutooted

Laura Põldvere
Laura Põldvere — FOTO: TV3

Laura Põldvere teeb ajalugu, tuues turule oma esimese isikliku ilutoodete sarja koostöös brändiga Forget About Tomorrow. See samm märgib esimest korda, kui Eesti staar on omaenda ilutoodete loomise ja brändi esitlemisega esile tõusnud.

Laura Põldvere on alati olnud tuntud oma mitmekülgsuse ja enesekindluse poolest, olles muusikas ja lavashowl alati olnud eesrindlik. Tema uusim ettevõtmine ilumaailmas kajastab tema soovi jagada omaenda ilu- ja hooldusrutiini fännidega, kes on teda aastate jooksul toetanud.

"Mul on suur rõõm tutvustada omaenda ilutoodete sarja BY LAURA collection koostöös Forget About Tomorrow brändiga," ütles Laura. "See on olnud põnev teekond, ning ma ei saaks olla õnnelikum tulemuste üle. Usun toodetesse, mis toetavad inimeste enesekindlust ja heaolutunnet ning usun kindlalt, et see kollektsioon annab minu fännidele midagi erilist."

Kollektsioon, mis kannab Laura isiklikku käekirja, on vegan sõbralikud ning omavad “COSMOS certified” märki. See tähendab, et tooted on valmistatud looduslikest ja orgaanilisetest koostisosadest ning toodetud keskkonnasõbralikult. “Olen ilu ja enesega rahulolu suur sõber, kuid usun, et see ei saa tulla ümbritseva arvelt.”

"Minu jaoks on oluline jagada sõnumit, mille keskmes on elu nautimine ja vähem muretsemine tuleviku pärast," lisas Laura. "See sõnum on minu koostöö brändiga Forget About Tomorrow südames, ning ma usun kindlalt, et kollektsioon, mille koos loonud oleme, innustab inimesi enam elama hetkes ja nautima “kohalolu”."

Forget About Tomorrow brändi esindaja märkis: "Meil on meeldiv töötada koos Lauraga selle põneva projektiga. Laura mängulisus ja heas mõttes muretus homse pärast on kindlasti innustav ja inimestele oluline nii täna kui homme."

Laura Põldvere kollektsioon BY LAURA collection jõuab fännideni täna ja on eeltellitav Forget About Tomorrow e-poest.

Näita 2 kommentaari

Eha Urbsalul ka oma kosmeetika/ ilutooted. Viking Beauty. Juba mitu aastat.

Vasta

……midagi kuulda—–sellune eputrilla kaotab isu üldse igasuguseid muusikasaateid vaadata!!!!!!!!!!
No ei oska inimene piiri pidada ja ennast tagasi hoida—-koguaeg on tal igasugu kulinaid ja muid asjakesi peas ja mujal !!!!!!!!!!
Võtku eeskuju Maarja Liidust,kes on tagasihoidlik ja väga sümpaatne ka ilma mingite ülearuse kulinateta, juuksed on oma õiget värvi ja pole ka pidevat ehete ületähtsustamist oma näitamisel teles ja mujal !!!!!!!!!!
Miks ei saa ja ei või siis too Laura ennast tagasi hoida ja eputab koguaeg oma eri värvi juustega ning pidevalt mingite kulinate ning peaehetega????!
Kas ta ei arva,et sedasi käitudes kaotab ta ka viimasegi huvilise ,kes tema laule seni fännas ja üldse mingeid muusikasaateid kuulata–vaadata soovis????????
Minule on see preilna küll järjest rohkem vastumeelt .

Vasta