Aeg lendab! David ja Victoria Beckham tähistavad lustakate piltidega 23. pulma-aastapäeva

David ja Victoria Beckham
Foto: Scanpix

Endine tippjalgpallur David Beckham tema abikaasa Victoria tähistavad 23ndat pulma-aastapäeva. Mõlemad abikaasad teevad teineteisele sotsiaalmeedias austusavalduse ja jagavad lustakaid pilte ning videosid.

Victoria Beckham postitas oma kontole video, milles teatas fännidele, et täna täpselt 23 aastat tagasi, abiellus ta oma elu armastuse David Beckhamiga. ”Nad ütlevad, et ta pole lõbus ja et mina kunagi ei naerata. Täna tähistame oma 23 pulma-aastapäeva. David, sa oled mulle kõik ja ma armastan sind väga,” kirjutab naine oma postituses. Endine vutistaar ei jäänud oma abikaasale armastuse avaldamisega kuidagi alla ja postitas meenutuseks lustaka videointervjuu.

Selge on see, et igas suhtes on probleemid ja kui nii pikalt koos olla, siis tuleb ette ka tormisemaid päevi. Aastaid tagasi jõudis meediasse info David Beckhami truudusetusest ja infokillust, et paar oli pärast kolmandat last lausa lahku minemas. Kuid raskused ühendavad ja vahel tasub mõelda, et lihtne on alati lahku minna, aga võib olla tasub hea liidu ja ühise tuleviku nimel siiski pingutada. Seda on ka Beckhamid teinud.

Victoria Beckham on meediale rääkinud, et tema ja ta abikaasa pika ning ilusa suhte saladus on see, et koos olles nad lõbutsevad palju. “Kui ma päriselt ka oleksin nii õnnetu, nagu ma näen välja osadel paparatso fotode peal, ei oleks ka mu lapsed õnnelikud ja päris kindlasti ei oleks ma ikka veel abielus,” tunnistas Victoria aastaid tagasi Vogue’ile antud intervjuus.

Victoria ja David Beckhamil on neli last poeg Brooklyn Joseph (21), poeg Romeo James (17), poeg Cruz David (15) ja tütar Harper Seven (7).

Beckhamite laste ristivanemad on Elton John, David Furnish ja Elizabeth Hurley.

Vaata postitust ja lõbusat intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad