Reklaam sulgub sekundi pärast

15 trenni nädalas! Jüri Ratas avaldab, kui palju langes tema kaal peale tantsusaates osalemist

Joonatan Pärn

Jüri Ratas avaldas, kui palju langes tema kehakaal peale osalemist
Jüri Ratas avaldas, kui palju langes tema kehakaal peale osalemist "Tantsud tähtedega" saates. — FOTO: Kalev Lilleorg

Jüri Ratas võttis novembri ehk meestekuu raames vastu väljakutse liikuda nädalas vähemalt kuus korda ja 60 minutit päevas. Ratas sõnab TV3.ee portaalile, et tõuke tervislikuma elustiili suunas liikumiseks andis osalemine “Tantsud tähtedega” saates, kus ta kaotas kehakaalust koguni 24 kilogrammi.

Ratas kinnitab, et käib paar korda nädalas kaalu peal ning toob välja, et kaalunumbri üle oli tal eriliselt hea meel peale “Tantsud tähtedega” saates osalemist, mis andis suure tõuke tervislikuma elustiili poole liikumiseks.

“Kaalu peal käies oli mul rõõmus tunne aasta aega tagasi, kui osalesin “Tantsud tähtedega” saates ja kaotasin 24 kilo. Olen püüdnud seda joont hoida ja täna on pigem nii, et ma ei soovi mitte kaalu langetada, vaid seda hoida. Selge on see, et kogu tervik on seotud unerežiimi, tervisliku toitumise ja liikumisega.”

Jüri Ratas kaotas tantsusaates osaledes koguni 24 kilo!
Jüri Ratas kaotas tantsusaates osaledes koguni 24 kilo! — FOTO: TV3

Ratase sõnul sundis tantsusaade teda mugavustsoonist välja astuma: “See oli kindlasti oma mugavustsoonist väljatulek. Taaskord väga kõva treeningmahu ja rutiini talumine. Treeningkordade arv küündis mõnikord nädalas koguni 15 korrani. Soov suurest ülekaalulisusest välja tulla andis sellele väga palju kaasa.”

Ratas sattus viimati tantsuplatsile käesoleva aasta aprillikuus

“Viimati tantsisime aprillikuus sellel aastal. See oli üks esinemine, aga hetkel ei ole seda (tantsimist) ette tulnud,” nendib ta.

“Ma ei saa öelda, et mul tantsimine kuidagi enam hinges ei oleks. On ikka. Kui tulevad uudised võistlustantsu kohta või on sotsiaalmeedias videoklipid (võistlustantsust), siis ma vaatan neid päris palju,” lisab ta.

Loe täispikka intervjuud Jüri Ratasega siit!

Kommentaarid puuduvad