Tanja Mihhailova-Saar: kõik räägivad, et mees peab naise järgi jooksma, aga meil ei olnud nii

''Rambivalguses'' käis külas Tanja Mihhailova-Saar, kes rääkis lähemalt, kuidas ta läbi töö ja tegemiste kohtus oma abikaasa Mikk Saarega ning mis on nende pika suhte saladus.

Särav muusikutest paar kohtus täpsemalt 2002. aastal "Chicago" muusikalis. ''Me ei leidnud alguses üldse ühist keelt. Ma sain temaga tuttavaks töö kaudu, aga tol hetkel me ei suhelnud üldse niimoodi. Paar aastat hiljem mängisime koos ka teises muusikalis abielupaari. Meil oli koos tantsimised ja stseenid, aga ka siis ma ei tundnud, et viskaks silma, ehk me ei leidnud kohe ühist keelt,'' meenutab Tanja.

Tanja lisas, et Mikk ei leidnud kunagi kogu tiimiga ühist aega, et koos midagi teha. ''Ta ütles pidevalt, et ei viitsi. Aastaid hiljem sattusime koos sama manageri alla, alles siis saime rohkem jutu peale ja õppisin teda tundma,'' lausus Tanja. Just siis mõistis lauljanna, et Mikk Saarel on hea huumorimeel ja temaga on põnev rääkida. ''Mina sain sellest vist natuke varem aru, et olen temast sisse võetud. Kõik räägivad, et mees peab naise järgi jooksma, meil ei olnud niimoodi, oli veidi teistmoodi,'' ütleb Tanja kelmikalt.

Ta toob välja, et kindlasti on siiani hea füüsiline tõmme. ''Meil on suur positiivne külg ka see, et meil on väga sarnane huumorimeel, mis on nii tore. Minu jaoks on nii oluline naerda läbi elu ja otsida positiivseid külgi. Kindlasti me õpetame teineteist ja olulisel kohal on ka teineteisele vabaduse andmine,'' märgib Tanja. Siinkohal peab ta silmas seda, et kui kumbki vajab vaba aega, siis teine pool mõistab seda.

''Me oleme täiskasvanud inimesed ja keegi ei muretse ette. Me mõlemad saame aru, et asjadel on tagajärg. Kuid see pole vaja igal tunnil uurida, mida teine teeb. Kui on stuudios albumi tegemine või kiire periood, siis tõesti ei ole vaja igal hommikul ja õhtul helistada. Kui on vaja aega omaette, siis teine saab sellest aru ja see on meie mõlema jaoks oluline,'' räägib Tanja.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Tanja Mihhailova-Saarega lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad