Reklaam sulgub sekundi pärast

Sissi oma varajasest noorusest: sain muusikast paremini aru kui inimestest

”Rambivalguses” käis külas laulja ja enesearengu huviline Sissi Nylia Benita, kes rääkis lähemalt oma tööst, perekonnast ja suhetest. Muu hulgas ütles ta, et muusikaga tegelemine pole seotud tema perega, sest tema vanemad olid alati talle ja tema õele selgeks teinud, et neil on õigus olla ükskõik, kes nad tahavad olla.

Sissi tõi "Rambivalguses" välja, et suvel on tal üldiselt hästi palju tegemisi, mis jätkub ka sügisel ning pärast seda tunneb ta, et on liiga palju teinud ning et tema keha vajab puhkust. "Ma olen teinud seda, et töötan peaaegu iga jumala päev, kus mul on kliendid iga jumala päev, kus ma iga päev teen kunsti või midagi ja ma väga kiiresti põletan end läbi selle elustiiliga. Me räägime nädalatest. Nüüd ma elan elu, kus mul peab olema nädala sees selline graafik, kus mul on võimalik vaadata päeval filmi ja võtta aeg maha," kirjeldab Sissi.

Peagi on Sissil tulemas ka jõulukontserdid koos oma isa ja õega. Mis tunne on sellist tüüpi koostööd oma perega teha? "Õega tegelikkuses oleme me väga vähe sellist koostööd teinud. Ülimõnus on temaga alati lava jagada. Minu õel on meeletult palju talenti, nii imeline energia ja ta on üldse üks minu parimaid sõbrannasid. Temaga koostööd teha on alati eranditult imeline. Isaga ma olen nii pikalt seda teinud, et see on kodune."

Lauljaks soovis Sissi saada juba lapsena, sest ta armastas esineda. "Kolm-neli põhiteemat, mis käisid läbi alati, kui ma mõtlesin oma tulevikust. Üks oli laulja-esineja-modell, mida ma kõike tegelikult teen. Teine oli psühholoog. Siis oli arst, sest ma jumaldan inimese tervise kohta õppimist. Ja oli ka seotud midagi kvantmehhaanikaga ehk füüsikaga."

Saatejuht uuris seepeale, kas üldse oli varianti, et Sissist ei saa muusikut, vaadates tema perekonna poole. Sissi ütleb, et kindlasti oli, kuna tema vanemad olid alati talle ja tema õele selgeks teinud, et neil on õigus olla ükskõik, kes nad tahavad olla. "Ma arvan, et kui ma oleksingi läinud nende juurde ja öelnud, et mina ei taha enam laulda, ma ei taha mitte midagi muusikaga seotult enam teha, ma tahan minna õppida raamatupidajaks, nad oleks, et davai, mine ole maailma kõige parem raamatupidaja. Neilt oli alati toetus. Ma lihtsalt ise avastasin väga noorelt, et ma sain muusikast paremini aru kui inimestest. See on keel, mida ma valdasin siis, kui sõnad vedasid alt."

Vaata ja kuula podcast'i ”Rambivalgus” Sissi Nylia Benitaga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad