Reklaam sulgub sekundi pärast

Sissi avatult oma suhtest: minu jaoks on see loogiline, et koos olles elame eraldi

”Rambivalguses” käis külas laulja ja enesearengu huviline Sissi Nylia Benita, kes rääkis lähemalt oma suhtest ja avaldas, et plaanib tulevikus oma partneriga koos olles eraldi elada.

Sissi avaldab taskuhäälingus, et soovib oma kaaslasega koos olla tegelikult nii, et nad elavad eraldi. ''See kõlab tõesti hästi. Ja nii, et meil on tsentraalne kodu, aga et mul on oma kodu ka. See suuresti tuleb sellest, et ma armastan üksi olla ja ma jumaldan iseendaga olemist,'' tõdeb Sissi.

Ta lisab, et kui ta ei sa regulaarselt iseendaga üksinda olla, siis ta tunneb, kuidas ta vaimne terves hakkab pigem kukkuma. ''See, kas mulle meeldib omaette olla või mitte, ei ole seotud sellega, kas mul on kaaslane või mitte. See olen lihtsalt mina ja see on seotud minu ning minu vajadustega,'' selgitab Sissi. ''Õnneks mul on kõrval partner, kellel on samuti vaja aega iseendale, et funktsioneerida,'' märgib ta.

Lauljanna teab, et see pole ka partneril seotud sellega, et kumbki ei tahaks koos olla. ''See on kuidagi mingi vajadus meie sees, mis tuleb justkui individuaalsetest vajadustest. Praegu elame ka korteris, kus meil peale magamistoa ei ole ekstra ruumi, kuhu ma saan minna kas või klaverit mängima. Ma tunnen, et see on keeruline, et mul ei ole kohta, kuhu minna ennast laadima,'' lausub Sissi ja rõhutab, et kindlasti ei ole see soov oma partnerist eemalduda.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Sissi Nylia Benitaga lähemalt päisest olevast videost.

Näita 3 kommentaari

Kahju , et meil on nii probleemne maailm???

Vasta

………ja õpeta ka oma isale. EESTI KEEL selgeks!!!!!!!!!!
Sa ju oskad ise koos õega Eesti keelt ,õpetage siis ka isale eesti keel selgeks .
Te elate juba päris kaua aega Eestis ja tagumine aeg oleks teie isal samuti Eesti keelt osata!!!!!!!!!!
Kaua siis võib nii,et intervjuude ajal räägib ainult inglise keeles,kui on elatud juba rohkem kui 20 aastat Eesti riigis??????????
See ei kõlba mitte kuhugi!!!!!!!
Isegi teiste maade inimesed,kes on vähe aega siin elanud,on juba vä hem kui aastaga Eesti keele

Vasta

…..Selline asi,et teie isa räägib ainult inglise keeles,ei sobi mitte kuhugi.
Kui ta tahab Eesti riigis elada,siis tuleb austada Eesti riiki niipalju,et õpib ka selle riigi keeles selgeks.
Vabandusi pole mõtet otsida,tänapäeval on Eesti keele õppimine väga lihtsaks—-on mitmeid raamatuid ,vestlussõnastikke,kursusi ,internetis video abil võimalik ja veel mitmeid muid võimalusi.

Vasta