Kirsti Timmeri ennustus järgmiseks aastaks: näen, et mingi jama on lennundusega

Rambivalgus

Podcastis "Rambivalgus" käis külas Kirsti Valdstein-Timmer, kes hiljuti avaldas oma kuuenda raamatu "Taroskoop 2023". Kirsti on pikaaegse tele-ja raadiokarjääriga naine, kes tegi enne oma 50. juubelit kannapöörde ning täna kutsub ta end ametilt nõiaks. Tänu "kapist väljatulemisele" on naine leidnud endas enesekindluse ja teinud rahu vananemisega.

"Minu jaoks saabus rahu siis, kui ma sain hakata elama nii, nagu ma päriselt tahan. Mulle öeldi, et sa oled terve elu olnud avalikkuse ees ja nüüd sa tuled ja ütled, et sa oled selline "uhhuu", aga ühel hetkel sain aru, et mu jaoks on olulisem olla mina ise, kui see, et mida minust teised arvavad," sõnab Kirsti ning leiab, et julgus teha neid asju, mis endale õiged tunduvad, hoiab naist ka atraktiivsena - ka kõrgemas vanuses.

Podcastis "Rambivalgus" avab Kirsti veel, milliste muredega tema vastuvõtule tullakse ja millised on tingimused temalt abisaamiseks. Naine tunnistab, et vahel ei ole klientidel vaja isegi ennustamist, vaid lihtsalt vestlust, mille käigus oma mõtteid selgemaks saada. Kuidas aga Kirsti ise end taastab kuulates igapäevaselt inimeste muresid? Nimelt on tal konkreetne rituaal, mida saavad ka kõik teised inimesed enda tööpingetest väljalülitamiseks rakendada.

Kuula podcasti ja saa muuhulgas teada, mida ennustab Kirsti Timmer aastaks 2023! Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Kommentaarid puuduvad