Reklaam sulgub sekundi pärast

Kelly Sildaru: mul on kõige rohkem kahju sellest, et ma oma vennaga ei suhtle

”Rambivalguses” tõdes vigursuusataja Kelly Sildaru, et oma elu kõige raskemal aastal, kus tema pere lahku läks, tegi ta just spordis parimaid tulemusi. Kuidas see tal täpsemalt õnnestus ja mis motiveerib tippsportlast kõrgemaid tippe vallutama, sellest lähemalt taskuhäälingus.

Kelly sõnab, et see aasta on olnud tema jaoks väljakutseid täis. Aasta alguses vigastas ta tõsiselt oma põlve ja tegeleb siiani taastumisega. ''See aasta ei ole olnud tõesti väga lihtne, aga on ka väga põnevaid asju toimunud. Ma üritan ka seda taastusravi poolt pigem positiivselt vaadata. Muidugi on halb, et ma ei saa nii võistelda ja trenni teha, aga taastusraviga õpin oma keha alati ka teistmoodi tundma,'' ütleb ta.

2019. aastal tuli tippsportlane avalikkuse ette infoga, kus ta tunnistas, et tema treenerist isa kasutas tema peal nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda. Täna vaatab Kelly kogu olukorrale tagasi ja tunnistab, et sellise infoga avalikkuse ette tulemine polnud sugugi kerge. ''Üldse selles olukorras olla ei ole lihtne. Isegi kõige suuremale vaenlasele ei soovi ma seda, mida peavad inimesed lähisuhtevägivallas kogema,'' lausub ta.

''Ma olin nii madalas kohas ja ma siiani ei mõista, kuidas ma nii häid sooritusi suutsin pinge ja stressi kõrvalt teha. Kuid ma otsustasin oma lugu jagada seetõttu, et olla ka teistele eeskujuks, sest tean isegi, kui raske on sellest olukorrast välja tulla ja midagi teha. Ma näen, et see on teema, millest tuleb rääkida,'' teab Kelly Sildaru.

Täna Kelly oma isa ja vennaga ei suhtle, kuid viimasest on tal kõige rohkem kahju. ''Ma olen ikka üritanud oma vennaga kontakti otsida, aga tema pole minuga soovinud kontakti astuda, aga loodan, et ta saab ka ühel hetkel vanemaks ja siis saame edasi suhelda. Me käisime nii palju koos reisimas ja olime tegelikult väga lähedased,'' mõtiskleb Kelly.

Vaata ja kuula podcast'i ”Rambivalgus” Kelly Sildaruga lähemalt päisest olevast videost.

Näita 2 kommentaari

Inimesed, mis te teete? Elu on liiga lühike selleks, et lähedastega riidu minna. Kaotatud aega ei tee enam kunagi tagasi.

Vasta

…….ja tema perekonnast ning mul on südamest kahju temast .
Ta on VÄGA TUBLI TÜDRUK ,et suutis oma lapsepõlves nii tubli olla samal ajal,kui teised väiksed tüdrukud said nautida oma lapsepõlve ,mängida nukkudega ja teha teisi väikeste tüdrukute tavalisi asju.
Uskumatult tubli on ta ka praegu ,neiuna, kui on juba täiskasvanud ja olulised võidud jäänud lapsepõlve–aega ning minul on samuti kahju,et ta ei saa oma vennaga suhelda nii nagu tavaliselt õde ja vend suhtlevad .
Paljud noored ei kujuta ettegi,mida nemad on pidanud oma lapsepõlves läbi tegema ja üle elama,kui vanemate suhted pole just parimas korras ning neilt nõutakse ainult häid tulemusi selle asemel ,et saaks teiste laste moodi normaalselt lapsepõlve nautida,mängida väikeste laste mänge ja koolis käia nagu teised nende vanused .Pidevalt üks tamp taga ja järjest kasvavad nõudmised spordis isa poolt .
Aga kiitus heade tulemuste eest ??????
Kas isa kiitis neid????
Väheusutav .

Vasta