Epp Kärsin avameelses intervjuus: halloo mehed, te ei unista voodis seksist nunnaga

Kerli Kivistu

Epp Kärsin ''Rambivalguses''
Epp Kärsin ''Rambivalguses''

Epp Kärsini missiooniks on maale tuua rohkem armastust ja inimesi julgustada rohkem naudinguid kogema. Podcastis ”Rambivalgus” avab Epp hea suhte saladuse ja selgitab, kuidas on võimalik oma orgasme duubeldada ning seksuaalseid naudinguid täiel rinnal kogeda. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Epp Kärsinil on võime rääkida autentselt elulistest ja olulistest teemadest, panna ennast kuulama ning inspireerida iseennast rohkem armastama. Kahtlemata on Epp Kärsin oma avameelsuse ja tõdedega süstinud paljudesse Eesti naistesse enesekindlust.

”Mul on isegi raske sellest rääkida, aga ma näen neid katkiseid naisi, kes tulevad minu koolitusele. Kellel on olnud noorpõlves selline kogemus, et talle on meeldinud keegi noormees, ta on olnudki temaga intiimselt väga lähedane ja vahekorras. Pärast on see noormees rääkinud kõikidele teistele, et see tüdruk on litsakas,” alustab Epp Kärsin teemale tähelepanu juhtimist.

Ta sõnas, et need jutud on jõudnud selle tüdrukuni tagasi. ”Ta on täna 50+ vanuses, ta on endiselt katki. Kuradi pärast mehed ise on nii palju naisi ise ära lõhkunud. Naistele võivad naudingud täpselt samamoodi meeldida nagu meestelegi,” sõnab Epp.

Ta ütleb, et kindlasti ei unista mehed seksist voodis nunnaga, vaid unistatakse naist, kes on vaba, julge, voolav ja kes mehi inspireerib. ”Kes tuleb teie mängulusti ja ihadega kaasa. Kes ütlebki, et jaa, täna seome kinni, täna sa annad mulle piitsa ja teeme rollimänge. Mehed, te oleksite kodus selle naisega, mitte ei käiks külapeal oma seksuaalseid ihasid rahuldamas,” arutles Epp Kärsin.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Epp inspireerib, paneb mõtlema ja õpetab, kuidas kirglikumalt armastada. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad