Anu Saagim avameelses intervjuus: kiskuge mind eest või tagant, aga minu lähikondlased jätke rahule

Anu Saagim ''Rambivalguse'' podcastis
Anu Saagim ''Rambivalguse'' podcastis — FOTO: TV3

Kahtlemata on Anu Saagim siinmail üks säravamaid tähti. Teda kas armastatakse või vihatakse, aga kindel on see, et külmaks ei jäta ta kedagi. Selle pealtnäha bravuurse fassaadi taga on ütlemata soe süda, kes soovib, et Eesti inimesed oleksid üksteise vastu rohkem heatahtlikumad ja teretaksid trepikojas vastu tulles.

Anu Saagim seisab ematiigrina oma lähedaste eest ja ei vanu alla, kui meedia teda peksab. Rambivalguses avas Anu Saagim end erilisel ja ausal moel ning jagas oma teekonda enesearmastuseni, taipamisteni, süstides kuulajatesse rohkem elujanu ja enesekindlust.

”Jumala pärast, kiskuge mind eest ja tagant. Tehke, mis tahate, aga jätke minu lähikondlased rahule, kes ei soovi olla avaliku elu tegelased, aga nad ümbritsevad mind. Täna selline halvasti kirjutamine või surkimine ei tuleks kõne allagi, sest ma saaksin pöörduda kohtusse, minu sugulased saaksid seda samuti teha. Kuna minu poeg on otsustanud ka olla mitte avaliku elu tegelane ja mõni ei taha sellest aru saada, siis tänasel päeval on seadus sinu poolt,” mõtiskleb Anu Saagim selle üle, mis on talle kõige enam meedias figureerides haiget teinud.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kes on Anu Saagimit inspireerinud, kuidas ta 60-aastaselt nii hea välja näeb ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad