Vestlus vandenõuteoreetikuga: 9/11 oli videomontaaž, vaktsiin tekitab autismi ja parim ravim on ivermektiin

Toomas Kaljas
Toomas Kaljas — FOTO: Silver Siilak

Toomas Kaljas on mees, kes keset koroonakriisi esitas avalikult väljakutse, et keegi teda viirusega nakataks. “Ma ei usu, et mitte ükski viirus või suvaline inimene saab mind nakatada,” leiab ta.

Toomas uuris enne oma laste sündimist vaktsiine ja jõudis järeldusele, et need ei ole mitte kunagi mitte kellelegi kasulikud olnud ega haigusi ärahoidnud. Ühtlasi näiteks usub ta, et ajalooline kaksiktornide hävimine USAs oli labane pettus. “Aastal 2005 hakkasin uurima ja avastasin, et kõik, mida meile selle kohta on näidatud, on absoluutne vale. Kui me nii suure sündmuse suudame kõigile selgeks teha ja see on puhas vale, siis järelikult võib valetada mida iganes. Üks asi viis teiseni ja siis ma hakkasingi igast teisi teemasid põhjalikumalt uurima,” räägib ta.

Toomas on kristlane ja oma valikute tegemisel lähtub ta piibli põhimõtetest ehk tuleb testida kõike ja jätta alles, mis on hea. Ka Toomase abikaasa on kristlane ning tegutses varasemalt meditsiinivaldkonnas. “Ma ütlesin talle, et kallis, sa oled küll meditsiinikooli lõpetanud, aga ära selle diplomi üle väga uhke ole. Pigem võib selle põlema panna. 50% sellest, mida me koolis õpime, on vananenud informatsioon ja ülejäänud on lihtsalt vale,” usub ta. “Valesid on meditsiin täis. Kogu ajalugu on neid täis.”

Lisaks rääkis Toomas, millised ravimid on inimesele päriselt kasulikud, kuidas ta oma laste vaktsineerimisse suhtub ja mida tähendab tema silmis tervislik elustiil.

Vaata lähemalt videopodcastist!

“Miks me oleme idioodid?” podcastis on kuulatav ka Spotifys ja Soundcloudis!

Kommentaarid puuduvad