Reklaam sulgub sekundi pärast

Ülestunnistus! Brigitte südamest ilma jäänud Kaspar avaldas, kas ta sooviks uut võimalust

Kaspar Rooni
Foto: Kalev Lilleorg

Möödunud nädalal sai "Vallaline kaunitar" oma dramaatilise lõpu ja selgus, et viimasest roosist ja Brigitte südamest jäi ilma Kaspar Rooni. Podcastis "Miks me oleme idioodid?" avaldas noormees, kuidas ta end pärast finaali tundis, mis toimub tema privaatsõnumites ja kas ta sooviks Brigittega ka teist võimalust.

Kuigi Kasparist ei saanud Brigitte jaoks kaaslast, ei tunne ta end sugugi kaotajana. "Pigem olen ma võitnud hästi palju. Ma võitsin tohutu suure kogemuse teles, palju uusi sõpru. Ma võitsin seda, et ma kasvasin isiksusena ja arenesin tohutult. Ma isegi tagantjärgi mõtlen, et see teine koht on natukene parem,” avaldab noormees.

Kuigi podcast oli salvestatud enne finaalsaate eetrisse jõudmist, võis Kaspar juba tõdeda, et vaatamata lõpptulemusele, on tema privaatsõnumid vallaliste naiste kirjadest pungil. "Ukse taha pole keegi jõudnud, aga sõnumitesse on tulnud päris palju kirju. Tuleb tunnistada, et mõni on päris loominguline, et tähelepanu saada. Mul lihtsalt pole aega, et kõigile neile vastata, nii kahju kui ka see ei ole! Mõni läheneb nii nutikalt, et mul oli lausa kiusatus vastata,” muigab ta.

Tänaseks on selgunud, et saate võitnud Hendrik ja Brigitte enam koos ei ole. Millised on aga lood vallalise Kaspariga? Kas ta sooviks uut võimalust? "Vastus on ei, sest ma ei taha oma sõpradele teha niimoodi, et nende endiseid naisi sebima hakata. See on alati üks mu põhimõtteid olnud, et ma ei lähe oma sõbra naist timmima, kui ta on lahku läinud,” avaldab ta.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad