Reklaam sulgub sekundi pärast

Sissi meenutab pöörast perioodi oma elus: ma tegin nii palju vigu, kui üks inimene üldse teha saab

Sissi Nylia Benita
Sissi Nylia Benita — FOTO: Erakogu

Sissi Nylia Benita on üks tänavusi Eesti Laulu poolfinaliste, kelle lugu kannab nime "Lighthouse". Podcastis "Miks me oleme idioodid?" rääkis lauljatar, kuidas antud lugu sündis, millist sõnumit see kannab ja kuidas on tema elu viimase aastaga muutunud.

Miks kannab Sissi lugu "Lighthouse" just sellist nime? "Sellel on minu jaoks kaks kihti: üks kiht on minu jaoks väga personaalne. Ma olin just siis lahku läinud suhtest ja sellest oli möödas pool aastat ja ma ei tahtnud endale üldse tunnistada, et ma endiselt siiralt ja sügavalt armastan seda inimest. Ma arvasin, et ma teen midagi valesti ja selle lauluga ma sain aru, et täiesti okei on hoida oma lubadust armastada kedagi elu lõpuni ja on okei edasi liikuda ja armastada teist inimest," alustab ta.

"Armastus ei oma piire ja selle lauluga ma sain lahti sellest piinlikkusest, et ma tunnen oma tundeid. Ma pidin väga reaalsusele otsa vaatama. Teine kiht on tunnete tundmine - kui palju piinlikkust meil on oma emotsioonide üle. Ma alustasin teekonda, et hakata aktsepteerima seda, kes ma olen,” kirjeldab Sissi.

Tänavu aasta alguses avastas Sissi enda jaoks sellise asja nagu Human Design, mis on põhimõtteliselt tööriist selleks, et mõista, milline sa inimesena päriselt oled. "See muutis minu elu!" õhkab lauljatar, et suudab tänu sellele täna palju paremini iseenda emotsioonidega toime tulla.

“Ma olen inimene, kes peab omal nahal kõik asjad läbi katsetama. Mul oli vigade suvi ja ma tegin nii palju vigu, kui üks inimene üldse teha saab. Sellest saaks kolm raamatut kirjutada!" avaldab Sissi.

Mis asi on Human Design täpsemalt, kuidas see Sissi elu muutis ja millise tunnetega läheb ta vastu tänavusele Eesti Laulu võistlusele, kuula podcastist!

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad