Reklaam sulgub sekundi pärast

Moegigant Arne Niit annab nõu: just need asjad peaksid iga naise ja mehe kapis olemas olema

Arne Niit
Arne Niit — FOTO: Kristofer Sakk

Tallinn Fashion Week on läbi, ent moekamaks ei saanud keegi. "Miks me oleme idoodid?" podcastis käis seekord külas tõeline moeguru- ja ekspert Arne Niit, kes andis sellele oma hinnangu ja selgitas, kuidas moetrendid üldse tekivad.

Tänavu aprilli alguses toimunud Tallinn Fashion Week sai meedias kõvasti kriitikat, kui moeeksperdid kurtsid nii maitselagedate külaliste kui ka ebastiilsete kollektsioonide üle. Arne ise sel aastal sinna ei jõudnudki. "Mul on kadunud entusiasm selle ürituse suhtes, tagantjärgi vaatasin ja kuulsin tuttavate käest, kes seal käivad. See pidi enne pandeemiat olema, kui ma seal viimati käisin. Mul ei ole huvitav seal, mul hakkab igav!" selgitab ta. "Laval toimus vähem, rohkem toimus esiridades. Väga palju tundmatuid inimesi kirevates kostüümides."

Kas probleem on siis influencerites ehk n-ö suunamudijates, keda ekspertide asemel üritustele kutsutakse? "Minule influencerid meeldivad! Tänapäeval asjad ilma nendeta ei toimi. See on nagu mood, mida peab järgima. Meie majandus langeks ka kindlasti palju, kui neid poleks," usub Arne. 

Lisaks sellele räägiti, kuidas päriselt riiete üleküllusega maailmas võidelda ning millised kolm riideeset peaksid igal naisel ja mehel kindlasti kapis olemas olema.

Vaata videpodcastist, kuidas moetrendid päriselt sünnivad ja kes otsustab, milliseid riideid poed müüvad!

Kuula podcasti ka audioplatvormidel Spotifys või Soundcloudis!