Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves oma armuseiklustest: nõme öelda, aga mehed tulevad ja lähevad ning lapsed jäävad

Silvia Ilves tõdes, et kuigi seda on nõme öelda, ei ole mehed tema ellu jäänud püsivaks. Samuti tõi ta näite, et nelja lapsega üksikemal pole kaaslast kõige kergem leida, sest tegu oleks mehele suure vastutusega.

Kuidas on Silvia Ilvese pojad oma ema kavaleridesse suhtunud, kas nad ütlevad samuti oma arvamusi? "Oi, see on väga äge, kuidas mu poisid...see Saksa härra, tema ma olen oma lapsega kokku viinud. Issake, kui äge on see. Mu suured poisid eriti on palju intelligentsemad kui mina, ma vähemalt tunnen seda. Nendest saavad kunagi väga targad mehed. Okei, teevad praegu pahandust nii, et juuksed krussis," ütles Silvia.

Oma elu kohta ütles Silvia, et see on läinud just selliselt, kuna talle meeldib armastus ja olla armastatud. "Mulle meeldib jagada, lastelt saad tingimusteta armastust. Nagu ma alati olen öelnud: mehed tulevad ja lähevad, lapsed jäävad. Aga on ju nii nõme seda öelda. Mis on variant naisele, kellel on neli last? Kes on nõus võtma sellise vastutuse? See on suur vastutus."

Kristina ja Silvia rääkisid ka muusikast ja muusiku elukutsest ning Kristina juhtis tähelepanu, et „Üks nädal Silvia Ilvesega” saates tuli välja, et kui lapsed on tahtnud rohkem korvpalli mängida, siis Silvia pigem utsitab pillimängu. "Muidugi. Ma olen ise oma vanematele tänulik, et nad ei andnud alla."

Silvia tõi välja, et tema lapsed peaksid ka sporti tegema, kuid tõi välja, et sport võib ka vigastusi tuua. ning kui samal ajal ka pillimänguga tegeleda, võib see panna pillimängu ja esinemised pikemale pausile. Aga ei saa sporti ära võtta poistelt."

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Näita 2 kommentaari

…….siiani aru saanud,et õigem ja targem on 100% –liselt pühenduda oma lastele ja kontserttegevusele ,mitte mehi taga ajada!!!!!!! ??????
Küll need pikad ja ka tulevad,kui on õige aeg,praegu on targem lastele pühenduda kuni nad veel LAPSED on ja varsti on käes ja murdeaeg ,mil nad enam nii leplikud ei ole sellega,et emal mehed vahetuvad ja keegi pidama ei jää.
Murdeealised lapsed on väga kriitilised mõnikord oma vanemate suhtes .Targem oleks seda ära hoida,kui ei taha. oma lastega riidu minna.
Proua Silvia on veel piisavalt noor ja tal on aega küllalt ,et endale ja lastele ÕIGE JA KORRALIK MEES NING KASUISA leida,sellest hoolimata,et poistel on seni ka oma pärisisa olemas.
Praegu on kõige targem AINULT LASTELE PÜHENDUDA,seda enam,et poistel on ka omamoodi keeruline aeg—-kontserttegevus ja õppimine pealekauba veel. Pole mõtet ega vajadustki kodust elu veel keerulisemaks muuta oma peikakandidaatidega !!!!!!

Vasta

Podcast on hea, Silvia on nii tore ja ehe.
Aga no, need reklaamid… no anna olla.

Vasta