Reklaam sulgub sekundi pärast

Silvia Ilves: naljakas, et tõmban ligi kas abielumehi või hoopis poisikesi, kes otsivad ema

Tšellomängija Silvia Ilves rääkis, et ei kahetse endanimelist saadet "Üks nädal Silvia Ilvesega", kuna tegu oli ausa materjaliga. Samuti tõdes ta, et tõmbab miskipärast ligi nii abielumehi kui ka n-ö poisikesi, kes hoopis ema otsivad.

Silvia tõdes saates muu hulgas seda, et kui tal oli rikas mees kõrval, sai ta palju vabamalt end tunda ning ei pidanud iga kuu mõtlema üüri maksmisele. Samuti tõi ta näite, et saab lapse isalt kahe lapse peale 350 eurot kuus toetust. „Tahaks olla sellisel elujärjel, et ma ei pea mitte üheltki lapse isalt midagi küsima. Kui tahate olla lastele olemas, olge, aga kui ei taha, siis see on teie kaotus.”

Samuti rääkis ta suhete erinevatest aspektidest. „Mul ongi nii, et kui ma olen vallaline, siis hoia piip ja prillid. Aga mulle ei meeldi olla, mulle meeldibki, et mu süda on võetud. Kõige naljakam on see, et ma tõmban ligi kas abielumehi või poisikesi, kes otsivad ema.”

Abielumeeste kohta ütles Silvia, et ta on püüdnud neilt küsida otse, et kuidas sa saad nii, miks sa ei lahuta? „Siis öeldakse, et aga me oleme nii palju aastaid koos olnud, me oleme nagu õde ja vend. Temal on ka armukesed.”

Kristina tõi saates naljatades välja, et Silvia on tema saate järelkäija ning kui „Üks nädal Kristinaga” on minevik, sest tribüünile on saabunud „Üks nädal Silvia Ilvesega”.

Silvia mainis sellega seoses, et salvestuse hetkel järjekorras kuuenda eetris olnud episoodi filmimine oli kõige raskem, kuna pärast seda osa tuli mitu päeva pausi. Mis juhtus? „Ikka, kui sul on neli poissi, ega nad alati ei ütle: jah, emme, teeme kõik, mis vaja. Lapsed on lapsed. Kooli algus oli ju, siis oli augusti lõpp. Tahtsin oma sünnipäevapidu suurelt korraldada. Tegin tohutult tööd. Lapsed kooli, Rahvusooper Estonias hakkas töö, kõik muud esinemised ka samal ajal...” ütles Silvia alustuseks ütles Silva ja lisas, et tegu oli ausa saatega ja ta ei kahetse selle tegemist.

Samuti tõi Silvia oma lapse näitel välja, kuidas tõde on raske kuulata. Silvia ütles kontserdi eel oma lapsele, et tal on raske, kuna on täna väga tähtis kontsert ja ning muusikuna tundis ta süütunnet, kuna ei jõudnud teost ja programmi nii hästi ette valmistada. „Ütlesin lapsele, et mul on praegu raske. Siis poiss ütleb, et kes selles süüdi on? See on karm, aga kas see mitte tõde ei ole?”

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad