Reklaam sulgub sekundi pärast

Kosmeetik Ingrid Mänd valib kliente hoolega: kui inimene ikka ei meeldi, siis ma teda tagasi ei võta

2023. aasta Eesti parima kosmeetiku tiitli saanud Ingrid Mänd ütles, et soovib oma klientide seas näha ainult inimesi, kes talle sobivad ja palub vastupidisel juhul alati mitte isiklikult võtta, sest kõik inimesed ei peagi kokku sobima. Samas tunnistab ta, et seda juhtub tal pigem harvam.

Kristina Pärtelpoja video-podcast'is "KÄTŠ!" käis külas aasta kosmeetiku tiitli saanud Ingrid Mänd, kes rääkis nii oma tööst, uuest elukohast kui ka paljust muust.

Hetkel on Ingrid kosmeetik ning sain ka 2023. aasta Eesti parima kosmeetiku tiitli. „Kõik ütlesid, et sa võidad. Ma ütlesin, et ei, ma ei võida! Ma teadsin, et ma olen nomineeritud, aga ma ei mõelnud, et ma võidan. Ma ei taha ilgelt elevile millegi pärast minna, siis ei ole mingit kukkumist. Ma üldse ei mõelnud selle peale ja kui ma auhinna sain, siis küsiti, kas ma annan mingeid kommentaare ja ma ütlesin, et ei anna mingeid kommentaare. Pillasin auhinna ka maha (naerab).”

Kristina ütles, et on ka väga paljusi enda sõbrannasid Ingridi juurde saatnud ja nad on alati imestanud, milline kosmeetik ta on. „Sest sotsiaalmeedias oled sa ikka selline Kopli krahvinna, selline karm mutt ja siis nad tulevad sinu juurde ja sa ütled, et (leebe häälega) tere, tulge visake pikali, vaatame näo üle."

Ingrid ütles seepeale, et kui talle inimene ikka ei meeldi, siis ma teda tagasi ei võta. „Mul on nii, et on online broneerimissüsteem püsikliendi parooliga. Ja selle parooli sa saad ainult siis, kui sa sobid mulle. Ma olen öelnud, et ärge võtke isiklikult, selles mõttes, et kõik inimesed ei peagi omavahel kokku sobima, energiad ei pea klappima jne. Ma tahan, et need kõik inimesed meeldiksid mulle,” ütles Ingrid ja tõdes, et seda on tal tegelikult harva juhtunud, et inimene talle ei sobi.

Kristina sõbranna Ingrid Mänd on teinud koos nii baaritööd kui ka muid põnevaid asju. „Me saime lapsed peaaegu samal ajal ja üldse on meil kõik kuidagi koos läinud,” ütles Kristina sissejuhatuseks ning tõi välja Ingridi hiljutise suure sammu: koduost. Kuhu Ingrid kodu ostis ning kui raske kodu ostmise protsess oli?

„Koplisse. No mina ikka Koplisse, kuhu siis veel? See on minu hood. Ma olen pärit Pelgust ja Koplist. Ma koguaeg mõtlesin, et tahan sinna. Esiteks mu laps käib seal lasteaias. Ma ei näeks ennast kuskil mujal eriti. See oli esimene korter, mida ma läksin vaatama ja ma ei läinudki enam ühtegi vaatama.”

Aastaid postitantsuga tegelenud Ingrid ütles, et see on talle koguaeg meeldinud. „Ma mõtlesin, et tahan minna. Ma ütlesin oma eksile, et ma tahan postitantsu minna ja ta ütles ,et mine, sa tuled nagunii sealt ära. Ma mingi...f*** ***! Ma läksin,” ütles Ingrid, et teeb seda eelkõige enda jaoks, kuid tal on sellega tulevikuks ka eesmärgid, kuid nendest ta enne nende täitumist täpsemalt ei räägi.

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad