Reklaam sulgub sekundi pärast

Daniel Levi õde armsast perekombest: naabrid olid šokis, kui me neil ukse taga laulmas käisime

Eesti päritolu ameeriklanna, meikar ja mõjuisik Anna Grace Saar ei saanud erinevalt oma vendadest Daniel ja Joshua Viinalassist muusikuks, küll aga pole laulmine talle võõras, sest tegemist on pere olulise traditsiooniga, millega koos on paljusid eestlasi üllatatud.

Kristina ütles Annale oma video-podcast'is "KÄTŠ!", et tegelikult üritas ta Annat juba esimeses hooajas enda saatesse kutsuda ning seda koos oma kahe venna – Daniel ja Joshua Viinalassiga. "Aga siis ma tegin grupi-chat'i: Daniel, Josh, Anna ja mina ja sellest ei tulnud midagi välja. Ma üritasin kuupäevi pakkuda, lihtsalt...," ütles Kristina, mille peale Anna lisas kohe juurde, et vestluses hakati lihtsalt omavahel lollitama.

"Siis mul tuli meelde, et üksi sa ei saa mulle "ei" öelda. Kui Josh ja Daniel lollitavad, siis sa oled see serious," lisas Kristina.

Erinevalt vendadest ei saanud Annast muusikut. Üks tema ametitest on jumestaja ning Kristina toob välja, et Tartus on ta omal alal üks tahetumaid. Üks asi, mida aga paljud ei tea: Anna on ka medõeks õppinud. "Ma medkooli lõpetades just sünnitasin ja siis ma olin piisavalt neid pepusid pühkinud. Viis aastat lastega kodus, et siis ma tundsin, et ma ei taha minna kusagile haiglasse. Et ma pigem teeks midagi glamuursemat, mis mu päris passion on. Siis ma läksingi meigikooli. Ja see oli äkki 11 aastat tagasi, et päris pro olen."

Anna rääkis, et muusika ja laulmine on nende peres siiski levinud mitte ainult individuaalselt, vaid ka ühistraditsioonina. „Jõuludel käime terve perega inimeste ukse taga jõululaule laulmas. Meie naabrid on vahel täiesti sokis, et mis mõttes, Daniel oma suure perega neil ukse taga laulmas. Aga see on kujunenud traditsiooniks. Alguses elasime Annelinna kortermajas ja käisime mööda koridori laulmas…aga see on päris naljaks traditsioon, mulle see meeldib.“

Anna figureeris ka "Üks nädal Kristinaga" saate kahes episoodis ning sai seal tähelepanu üsna kummalisel moel. "Seal siis Urmas Eero Liiv tegi väikse typo. Ma mäletan, et ma ütlesin talle veel, et sa oled meikar ja siis ta ütles, et ei ei, stilist kõlab glamuursemalt, paneme stilist. Aga ta tegi typo ja pani sulle "sitlist". Kui palju on sind terroriseeritud sellega?" uuris Kristina. "Ütleme, et väga palju. See on mu uus fame, kui kuskil olen, siis öeldakse: aa, sa oled mu lemmik "sitlist"," ütles Anna ja lisas, et see käis natukene närvidele ja tiitel oleks võinud olla meikar, medõde või kasvõi Daniel Levi õde.

Samuti lisas ta naerdes, et tema ema kahetseb, et ta saatesse läks. "Ta kunagi ütles, et väga nunnu, aga ära palun enam seda asja tee."

Anna kolis Eestisse 90ndatel teismelisena ning oskas tollal ainult inglise keelt. "Point oli see, et isa ütles, et ainult aastaks tuleme. Siis ma ei surunud enam, et õppida ja mõtlesin, et palun, need päevad võiksid minna kiiremini, et tagasi USAsse minna. Aga see ei juhtunud mitte kunagi ja siis ma mingi hetk sain aru, et ma pean eesti keele ära õppima. Aga siiamaani inimesed ütlevad, et päris halb, üritatakse parandada."

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad